Aug
2014
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
1
New Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
Zero1
18:30 Aichi
Nagoya Congress Center
Dragon Gate
19:30 Hyogo
dragon gate arena
2
TJPW
12:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Michinoku
17:00 Yamagata
Big Japan
17:30 Kanagawa
doutonbori
17:30 Osaka
Asahi civic center
Noah
18:00 Tokyo
Differ Ariake
Dragon Gate
18:00 Kyoto
kyoto kbs hall
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
3
Sendai Girls
TBD Miyagi
Big Japan
12:00 Tokyo
Heat-Up
12:00 Aichi
Suportiva arena
KDOJO
12:30 Chiba
JWP
13:00 Tokyo
JWP Dojo
Diana
13:00 Kanagawa
Diars ring kawasaki
Michinoku
14:00 Miyagi
Gatoh Move
14:04 Aichi
Suportiva arena
Dragon Gate
15:00 Kyoto
kyoto kbs hall
New Japan
17:00 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
Freedoms
17:00 Hiroshima
Hiroshima industrial hall
Zero1
18:00 Tokyo
korakuen hall
Sportiva
19:00 Aichi
Suportiva arena
4
Union
12:00
New Japan
18:30 Aichi
Aichi Prefectural Gymnasium
Big Japan
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
5
KDOJO
16:00 Chiba
Kamagaya stadium
Dragon Gate
18:30 Tokyo
korakuen hall
Tenryu Project
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
6
Big Japan
12:00 Tokyo
Ueno park outdoor stage
KDOJO
16:00 Chiba
Kamagaya stadium
Dragon Gate
18:30 Aichi
Big Japan
18:30 Tokyo
Ueno park outdoor stage
New Japan
19:00 Kagawa
takamatsu civic general gymnasium
Wave
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
7
Big Japan
12:00 Tokyo
Ueno park outdoor stage
KDOJO
16:00 Chiba
Kamagaya stadium
Big Japan
17:30 Tokyo
Ueno park outdoor stage
Gatoh Move
19:03 Tokyo
Ichigaya chocolate square
8
New Japan
18:30 Kanagawa
Yokohama Cultural Gymnasium
Noah
18:30 Aichi
Losir hotel toyohashi
Dragon Gate
18:30 Hyogo
Gatoh Move
19:03 Tokyo
Ichigaya chocolate square
9
Dragon Gate
17:00 Osaka
Gatoh Move
17:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
TJPW
17:00 Tokyo
Big Japan
18:00 Kanagawa
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
Michinoku
19:00 Aomori
Cino hachinohe
10
Reina
TBD Tokyo
shinjuku FACE
Stardom
12:00 Tokyo
korakuen hall
doutonbori
12:30 Osaka
Higashinari civic center
Big Japan
13:00 Nagano
JWP
13:00 Tokyo
Itabashi Green Hall
Ice Ribbon
13:00 Hiroshima
Zero1
14:00 Yamagata
New Japan
15:00 Saitama
Dragon Gate
16:00 Aichi
Nagoya Congress Center
Michinoku
16:30 Aomori
Cino hachinohe
Freedoms
17:00 Osaka
Gatoh Move
17:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
Diana
17:30 Kanagawa
lazona kawasaki plaza
11
Michinoku
14:00 Iwate
Iwayama park land
Gatoh Move
19:03 Tokyo
Ichigaya chocolate square
12
Michinoku
18:30 Iwate
Noah
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
Gatoh Move
20:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
13
Michinoku
18:30 Iwate
Sun leck kitakami
Big Japan
19:00 Tokyo
korakuen hall
Gatoh Move
19:03 Tokyo
Ichigaya chocolate square
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
14
Ice Ribbon
15:00 Tokyo
korakuen hall
Big Japan
19:00 Tokyo
korakuen hall
Michinoku
19:00 Miyagi
Tome syukusai hall
15
Noah
18:30 Tochigi
Tochigi pref cultural center
Big Japan
19:00 Tokyo
korakuen hall
16
Big Japan
TBD Kanagawa
Noah
17:00 Toyama
Takaoka ekuru
Wrestle-1
18:00 Yamagata
Yamagata Big Wing
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Michinoku
18:30 Iwate
Ogama kindergarten
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
666
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
17
Sportiva
TBD Aichi
JWP
12:00 Tokyo
korakuen hall
Stardom
13:00 Miyagi
Sendai rensa
DDT
14:00 Tokyo
Ryougoku Kokugikan
Michinoku
14:00 Aomori
Aomori hamanasu(rugosa rose) hall
KDOJO
14:00 Chiba
Long wood station
Dragon Gate
15:00 Tokyo
Ota City General Gymnasium
Noah
17:00 Ishikawa
Kanazawa distribution hall
Wrestle-1
17:00 Aomori
Kasai sport center
Big Japan
18:00 Miyagi
Sendai rensa
Oz Academy
18:00 Tokyo
shinjuku FACE
18
18
19
19
20
Reina
TBD Tokyo
Shinkiba 1st RING
Wrestle-1
18:30 Hokkaido
Seiundai Gumnasium
21
Big Japan
18:30 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
Zero1
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
22
Dragon Gate
18:30 Shizuoka
act city hamamatsu
Wrestle-1
18:30 Hokkaido
23
Union
12:00 Kanagawa
Big Japan
13:00 Tokyo
Sendai Girls
13:00 Niigata
Big Japan
14:00 Kanagawa
Ice Ribbon
14:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Big Japan
15:30 Kanagawa
Dragon Gate
17:00 Nara
Nara centennial hall
Other
17:00 Tokyo
TOHO-EIYUDEN(IGF)
18:00 Tokyo
Ryougoku Kokugikan
Wrestle-1
18:00 Hokkaido
Sapporo teisen hall
Shien
18:00 Osaka
HARD HIT
18:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Wave
18:00 Tokyo
shinjuku FACE
Michinoku
19:00 Iwate
Ogama kindergarten
doutonbori
19:00 Wakayama
24
Noah
12:00 Tokyo
korakuen hall
Stardom
12:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
KDOJO
13:00 Chiba
TKP garden city chiba
Secret Base
13:00 Tokyo
Nishi-chofu martial arts arena
JWP
13:00 Tokyo
Hanayashiki
Wave
13:00 Tokyo
shinjuku FACE
doutonbori
14:00 Wakayama
Osaka
16:00 Osaka
Community plaza hirano
Wrestle-1
16:00 Hokkaido
Sapporo teisen hall
Dragon Gate
17:00 Gifu
Gifu Chamber of Commerce and Industry
DDT
17:00 Saitama
Kasukabe fureai cube
Michinoku
17:00 Iwate
Ogama kindergarten
Big Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
25
Freedoms
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
Dragon Gate
19:30 Hyogo
dragon gate arena
26
Wrestle-1
18:30 Hokkaido
Asahikawa local industry promotion center
Nishiguchi
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
Ganbare/DDT
19:00 Saitama
IceRibbon Dojo
27
Big Japan
15:00 Kanagawa
Big Japan
18:00 Kanagawa
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
28
Big Japan
17:30 Tokyo
Ueno park outdoor stage
Big Japan
18:30 Tokyo
Ueno park outdoor stage
29
Big Japan
19:00 Kanagawa
Yokohama nigiwai-za
Heat-Up
20:00 Tokyo
ouji basement monstar
30
TOHO-EIYUDEN(IGF)
TBD oversea
Reina
TBD Tokyo
korakuen hall
Big Japan
13:00 Kanagawa
TJPW
13:00 Tokyo
ouji basement monstar
All Japan
17:00 Aichi
Aichi Prefectural Gymnasium
Dragon Gate
18:00 Okayama
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
Michinoku
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Heat-Up
19:00 Tokyo
ouji basement monstar
31
TOHO-EIYUDEN(IGF)
TBD oversea
DDT
12:00 Tokyo
shinjuku FACE
Ice Ribbon
12:00 Tokyo
korakuen hall
Wave
12:30 Osaka
Nishinari civic center
KDOJO
13:00 Shizuoka
Shimizu marine building
Big Japan
15:00 Aichi
Nagoya Congress Center
Dragon Gate
16:00 Fukuoka
hakata starlanes
Wave
16:00 Osaka
Nishinari civic center
Union
18:00 Tokyo
shinjuku FACE
Heat-Up
18:00 Tokyo
ouji basement monstar
Wrestle-1
18:00 Tokyo
korakuen hall
doutonbori
18:30 Osaka
Hirano civic hall
1
Dragon Gate
19:30 Hyogo
dragon gate arena
2
Dragon Gate
19:30 Hyogo
dragon gate arena
Tenryu Project
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
3
Dragon Gate
18:30 Ishikawa
Nanao city siroyama gymnasium
Big Japan
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Heat-Up
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
4
Freedoms
19:00 Tokyo
korakuen hall
Zero1
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
5
New Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
6
TJPW
13:00 Fukuoka
Ice Ribbon
14:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Big Japan
14:10 Kanagawa
DDT
17:30 Fukuoka
Noah
18:00 Tokyo
Differ Ariake
Dragon Gate
18:00 Hyogo
Wrestle-1
18:00 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
Sendai Girls
18:00 Miyagi
miyagino ward culture center
Gatoh Move
18:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field

2024/4

16
(Tue)
 
 
Evolution
19:00
 
 
 
17
(Wed)
 
GLEAT
18:30
JUST TAP OUT
19:00
 
 
 
18
(Thu)
All Japan
18:30
 
 
 
 
19
(Fri)
 
 
Tenryu Project
18:30
 
 
20
(Sat)
 
 
Other
18:45
 
 
 
21
(Sun)
RISE
17:15
 
 
 
 
22
(Mon)
New Japan
18:30
Noah
19:00
 
 
 
23
(Tue)
New Japan
18:30
Nishiguchi
19:00
PROMINENCE
19:00
 
 
 
24
(Wed)
Big Japan
18:30
 
 
 
 
25
(Thu)
 
 
 
 
 
26
(Fri)
 
 
Actwres girlZ
18:45
 
 
27
(Sat)
 
 
Other
18:45
 
 
 
28
(Sun)
Oz Academy
11:30
 
666
18:10
 
 
29
(Mon/NH)
Diana
11:30
 
 
Marvelous
18:30
 
 
 
30
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 

2024/5

1
(Wed)
 
 
 
 
 
2
(Thu)
Freedoms
18:45
 
 
 
 
3
(Fri/NH)
Marvelous
11:30
 
Deep
18:00
 
 
 
 
 
4
(Sat/NH)
 
 
 
Noah
16:00
 
5
(Sun/NH)
Wave
11:30
DDT
18:30
 
Actwres girlZ
12:00
 
 
6
(Mon/NH)
TJPW
11:30
All Japan
18:30
 
Evolution
12:30
Tenryu Project
18:00
Other
18:00
 
 
 
7
(Tue)
 
 
 
 
 
8
(Wed)
 
 
 
 
 
9
(Thu)
Dragon Gate
18:30
 
 
 
 
10
(Fri)
JUST TAP OUT
18:30
 
 
Sendai Girls
19:00
 
 
11
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
12
(Sun)
Stardom
11:30
Oz Academy
18:00
 
 
 
13
(Mon)
New Japan
18:30
 
 
 
 
14
(Tue)
 
 
Marvelous
19:00
 
 
 
15
(Wed)
 
 
 
 
 
16
(Thu)
 
 
 
 
 
17
(Fri)
 
 
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
18
(Sat)
 
 
TJPW
12:00
Ganbare
18:30
 
 
19
(Sun)
Big Japan
11:30
RISE
17:15
 
 
 
 
20
(Mon)
 
 
Tenryu Project
18:30
 
 
21
(Tue)
Noah
18:30
 
 
 
 
22
(Wed)
Noah
18:30
 
Evolution
19:00
 
 
 
23
(Thu)
Other
18:45
 
 
Freedoms
19:00
 
 
24
(Fri)
Dradition
18:30
 
Actwres girlZ
18:45
 
 
25
(Sat)
 
 
 
 
JWP
18:00
26
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
27
(Mon)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
 
 
 
28
(Tue)
 
Nishiguchi
19:00
Basara
19:30
 
 
 
29
(Wed)
All Japan
18:30
Noah
19:00
Big Japan
18:30
 
 
30
(Thu)
New Japan
18:30
 
Gatoh Move
19:00
 
Marvelous
19:00
 
 
 
31
(Fri)
New Japan
18:30
 
 
Actwres girlZ
18:45
 
 

2024/6

1
(Sat)
 
 
Evolution
19:00
 
 
 
2
(Sun)
Stardom
11:30
 
 
 
 
3
(Mon)
New Japan
18:30
 
 
 
 
 
4
(Tue)
 
 
All Japan
18:30
 
 
 
5
(Wed)
 
DDT
19:00
 
 
 
6
(Thu)
DDT
18:30
GLEAT
18:30
 
 
 
 
7
(Fri)
 
Wave
19:00
 
 
 
8
(Sat)
 
 
 
 
 
9
(Sun)
TJPW
11:30
Noah
18:30
Oz Academy
12:00
Sendai Girls
18:00
Big Japan
17:30
 
 
10
(Mon)
New Japan
18:00
 
 
 
 
 
11
(Tue)
 
 
 
 
 
12
(Wed)
Other
18:15
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
13
(Thu)
 
 
 
 
 
14
(Fri)
 
Shooto
--:--
 
 
 
 
15
(Sat)
Shoot Boxing
--:--
 
 
Tenryu Project
12:00
TTT
19:00
 
 
 
16
(Sun)
Big Japan
11:30
 
JWP
18:00
 
 
17
(Mon)
 
 
 
 
 
18
(Tue)
 
 
Marvelous
19:00
 
 
 
19
(Wed)
Noah
19:00
 
 
 
 
20
(Thu)
 
 
Freedoms
19:00
 
 
21
(Fri)
Michinoku
18:30
 
Basara
19:30
 
 
 
22
(Sat)
 
 
 
 
 
23
(Sun)
Ice Ribbon
11:30
 
 
 
 
24
(Mon)
 
 
 
 
 
25
(Tue)
 
 
YMZ
19:00
 
 
26
(Wed)
 
 
Hokuto
19:00
 
 
 
27
(Thu)
 
 
 
 
 
28
(Fri)
 
 
 
 
 
29
(Sat)
Stardom
11:30
 
 
 
 
30
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
 

2024/7

1
(Mon)
 
 
 
 
 
2
(Tue)
 
 
 
 
 
3
(Wed)
New Japan
18:30
 
 
 
 
 
4
(Thu)
 
 
All Japan
18:30
 
 
 
5
(Fri)
 
 
 
 
 
6
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
7
(Sun)
 
 
 
 
 
8
(Mon)
 
 
 
 
 
9
(Tue)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
 
 
 
10
(Wed)
 
 
 
 
 
11
(Thu)
Freedoms
18:45
 
 
 
 
 
12
(Fri)
 
 
 
 
 
13
(Sat)
 
 
 
 
 
14
(Sun)
 
Oz Academy
18:00
Ice Ribbon
12:00
 
 
 
15
(Mon/NH)
Sendai Girls
11:30
 
 
 
 
16
(Tue)
 
Dragon Gate
18:30
 
 
 
 
17
(Wed)
Asuka
18:30
 
Tenryu Project
18:30
 
 
18
(Thu)
 
 
 
 
 
19
(Fri)
 
 
 
 
 
20
(Sat)
TJPW
11:00
 
 
 
 
 
21
(Sun)
Shooto
--:--
 
 
 
DDT
14:00
Itabashi
13:00
 
22
(Mon)
 
 
 
 
 
23
(Tue)
 
 
 
 
 
24
(Wed)
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
25
(Thu)
Big Japan
18:30
 
 
 
 
26
(Fri)
 
 
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
27
(Sat)
 
 
 
 
 
28
(Sun)
ZERO1
11:30
 
 
 
 
29
(Mon)
 
 
 
 
 
30
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 
 
31
(Wed)
 
 
 
 
 

2024/8

1
(Thu)
 
 
 
 
 
2
(Fri)
 
 
 
 
 
3
(Sat)
 
 
 
 
 
4
(Sun)
Basara
12:00
 
 
 
 
 
5
(Mon)
 
 
 
 
 
6
(Tue)
New Japan
--:--
 
 
 
 
 
7
(Wed)
New Japan
--:--
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
8
(Thu)
Marvelous
--:--
 
 
 
 
 
9
(Fri)
 
 
 
 
 
10
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
11
(Sun/NH)
JWP
11:30
 
 
 
 
 
12
(Mon/NH)
DDT
11:30
 
Big Japan
18:30
 
 
 
 
13
(Tue)
 
 
 
 
 
14
(Wed)
Actwres girlZ
18:30
 
 
 
 
15
(Thu)
Stardom
--:--
 
 
 
 
 
16
(Fri)
 
 
 
 
 
17
(Sat)
Shoot Boxing
--:--
 
 
 
New Japan
--:--
 
 
18
(Sun)
Oz Academy
11:30
 
 
New Japan
--:--
 
 
19
(Mon)
 
 
 
 
 
20
(Tue)
Heat-Up
--:--
 
 
 
 
 
21
(Wed)
 
 
 
 
 
22
(Thu)
 
 
 
 
 
23
(Fri)
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
 
24
(Sat)
Ice Ribbon
11:30
 
 
 
 
 
25
(Sun)
DDT
18:30
 
 
 
 
 
26
(Mon)
 
 
 
 
 
27
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 
 
28
(Wed)
 
Stardom
--:--
 
 
 
 
29
(Thu)
Freedoms
--:--
 
 
 
 
 
30
(Fri)
 
 
 
 
 
31
(Sat)
Gatoh Move
11:30
 
 
 
 
 

2024/9

1
(Sun)
 
 
 
 
 
2
(Mon)
 
 
 
 
 
3
(Tue)
 
 
 
 
 
4
(Wed)
 
 
 
 
 
5
(Thu)
 
 
 
 
 
6
(Fri)
 
 
 
 
 
7
(Sat)
 
 
 
 
 
8
(Sun)
 
 
 
 
 
9
(Mon)
 
 
 
 
 
10
(Tue)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
11
(Wed)
 
 
 
 
 
12
(Thu)
 
 
 
 
 
13
(Fri)
 
 
 
 
 
14
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
15
(Sun)
 
Oz Academy
18:00
 
 
 
 
16
(Mon/NH)
 
 
 
 
 
17
(Tue)
 
 
 
 
 
18
(Wed)
 
 
 
 
 
19
(Thu)
 
 
 
 
 
20
(Fri)
 
 
 
 
 
21
(Sat)
 
 
 
 
 
22
(Sun/NH)
Shooto
--:--
 
 
 
 
 
23
(Mon/NH)
 
 
 
 
 
24
(Tue)
 
 
 
 
 
25
(Wed)
 
 
 
 
 
26
(Thu)
 
 
 
 
 
27
(Fri)
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
28
(Sat)
 
 
 
 
 
29
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
 
30
(Mon)
 
 
 
 
 

2024/10

1
(Tue)
 
 
 
 
 
2
(Wed)
 
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
3
(Thu)
 
 
 
 
 
4
(Fri)
 
 
 
 
 
5
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
6
(Sun)
 
 
 
 
 
7
(Mon)
 
 
 
 
 
8
(Tue)
 
 
 
 
 
9
(Wed)
 
 
 
 
 
10
(Thu)
Freedoms
--:--
 
 
 
 
 
11
(Fri)
 
 
 
 
 
12
(Sat)
 
 
 
 
 
13
(Sun)
Shoot Boxing
--:--
 
Diana
11:30
 
 
 
 
 
14
(Mon/NH)
Actwres girlZ
11:45
 
 
 
 
 
15
(Tue)