Nov
2013
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
1
Michinoku
18:30 Aomori
Aomori hamanasu(rugosa rose) hall
KDOJO
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
Zero1
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
2
Big Japan
12:00 Kanagawa
Ice Ribbon
14:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Big Japan
16:00 Kanagawa
New Japan
18:00 Gunma
new sunpia takasaki
Noah
18:00 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
DDT
18:00 Aichi
Losir hotel toyohashi
WNC
18:00 Tokyo
Michinoku
18:30 Fukushima
Fukusima City National Sports Festival Memorial Gymnasium
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
Reina
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
3 public holiday
Big Japan
11:45 Kanagawa
Michinoku
14:00 Akita
Akita selion plaza
New Japan
15:00 Shizuoka
twinmesse shizuoka
KDOJO
16:00 Ibaraki
Dragon Gate
17:30 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
Sendai Girls
18:00 Osaka
4 public holiday
Stardom
12:00 Tokyo
korakuen hall
Wave
12:30 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
Big Japan
15:00 Kanagawa
Yokohama Cultural Gymnasium
Michinoku
15:00 Iwate
Iwate pref. Gymnasium
New Japan
16:00 Gifu
Gifu Industrial Hall
Noah
17:00 Shizuoka
Kiramesse Numazu
Sendai Girls
17:00 Fukuoka
hakata starlanes
DDT
17:30 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
Freedoms
18:00 Kanagawa
Yokohama radiant hall
5
Noah
19:00 Tochigi
Tochigi pref cultural center
Tenryu Project
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
6
New Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
Dragon Gate
18:30 Nagano
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
7
Dragon Gate
18:30 Tokyo
korakuen hall
Big Japan
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
8
Noah
18:30 Niigata
Niigata City Gymnasium
Diana
19:00 Kanagawa
lazona kawasaki plaza
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
9
Big Japan
13:00 Kanagawa
Wrestle-1
14:00 Iwate
New Japan
17:00 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
Dragon Gate
18:00 Gifu
Tajimi mino pottery merchandise mart
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
10
Noah
12:00 Tokyo
korakuen hall
KDOJO
12:00 Osaka
Dotonbori arena
DDT
13:00 Aichi
Nagoya telepia hall
Big Japan
13:00 Tokyo
JWP
13:00 Tokyo
Hanayashiki
Dragon Gate
17:00 Kyoto
kyoto kbs hall
Stardom
17:30 Aichi
Nagoya telepia hall
Diamond Ring
18:00 Fukushima
Iwaki taira gymnasium
Oz Academy
18:00 Tokyo
shinjuku FACE
11
KDOJO
19:00 Kumamoto
Kumamoto distribution information hall
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Dragon Gate
19:30 Hyogo
dragon gate arena
12
Noah
19:00 Kanagawa
lazona kawasaki plaza
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
13
Noah
19:00 Kanagawa
lazona kawasaki plaza
Tenryu Project
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Wave
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
14
Noah
18:30 Kanagawa
lazona kawasaki plaza
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
15
Dragon Gate
18:30 Aichi
Tsushima cultural hall
Other
18:30 Tokyo
TOKYO DOME
Big Japan
19:00 Kanagawa
Yokohama nigiwai-za
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
16
Dragon Gate
18:00 Hyogo
Kobe sambo hall
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Wrestle-1
18:00 Tokyo
korakuen hall
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Sendai Girls
18:00 Miyagi
sendai sunplaza hall
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
Michinoku
19:00 Iwate
Ogama kindergarten
Other
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
17
DDT
12:00 Tokyo
korakuen hall
KDOJO
12:00 Tokyo
Kitasenju THEATRE1010
Big Japan
13:00 Kanagawa
WNC
13:00 Saitama
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
JWP
13:00 Tokyo
Diana
13:00 Osaka
Dotonbori arena
Wrestle-1
15:00 Gunma
Fujioka civic hall
Dragon Gate
16:00 Mie
Yokkaichi kusunoki gymnasium
Michinoku
17:00 Iwate
Ogama kindergarten
Zero1
18:00 Tokyo
korakuen hall
18
Dragon Gate
TBD Hyogo
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
19
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
20
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Wave
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
21
All Japan
19:00 Tokyo
korakuen hall
WNC
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
22
Dragon Gate
19:00 Fukuoka
Big Japan
19:00 Tokyo
korakuen hall
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
23 public holiday
KDOJO
12:00 Chiba
Qiball
Stardom
12:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
DDT
13:00 Kanagawa
Yokohama radiant hall
Big Japan
13:00 Osaka
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Michinoku
14:00 Miyagi
Sendai hills hotel
Dragon Gate
16:00 Saga
Zero1
16:00 Okayama
Big Japan
16:30 Osaka
All Japan
17:00 Niigata
Joetsu tourism and commerce center
Union
17:30 Kanagawa
Yokohama radiant hall
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Oz Academy
18:00 Osaka
New Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
Secret Base
19:00 Tokyo
Nishi-chofu martial arts arena
24
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Diamond Ring
13:00 Saitama
Kensuke office dojo
JWP
13:00 Osaka
Dotonbori arena
Oz Academy
13:00 Aichi
Diana
13:00 Kanagawa
Diars ring kawasaki
Michinoku
14:00 Miyagi
Sendai hills hotel
All Japan
15:00 Nagano
Nagano Big Hat
Wrestle-1
16:00 Yamaguchi
Other
16:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Dragon Gate
17:00 Fukuoka
Zero1
17:00 Shimane
Masuda Civic Gymnasium
DDT
17:30 Miyagi
miyagino ward culture center
New Japan
18:00 Kyoto
kyoto kbs hall
Big Japan
18:00 Aichi
Nagoya diamond hall
25
New Japan
18:30 Wakayama
Dragon Gate
18:30 Nagasaki
Zero1
18:30 Shimane
Izumo gymnasium
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
26
New Japan
18:30 Osaka
All Japan
18:30 Fukui
Fukui Industrial Hall
Wrestle-1
18:30 Kagoshima
Orocity hall
Nishiguchi
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
27
Noah
18:30 Tokyo
korakuen hall
All Japan
18:30 Kyoto
kyoto kbs hall
Zero1
19:00 Osaka
Sekaikan
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Wave
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
28
New Japan
18:30 Tokushima
Tokushima city gymnasium
Noah
18:30 Fukushima
All Japan
18:30 Shiga
Wrestle-1
18:30 Oita
Freedoms
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
29
New Japan
18:30 Ehime
Niihama citizen gymnasium
Noah
18:30 Fukushima
Fukusima City National Sports Festival Memorial Gymnasium
Big Japan
18:30 Mie
Yokkaichi Australia memorial hall
Wrestle-1
18:30 Kumamoto
WNC
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ganbare/DDT
19:30 Tokyo
Ichigaya chocolate square
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
30
Big Japan
TBD Kanagawa
New Japan
17:00 Kagawa
All Japan
17:00 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
Dragon Gate
18:00 Gifu
Gifu Chamber of Commerce and Industry
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
Wrestle-1
19:00 Nagasaki
Nagasaki peace museum hall

2024/4

16
(Tue)
 
 
Evolution
19:00
 
 
 
17
(Wed)
 
GLEAT
18:30
JUST TAP OUT
19:00
 
 
 
18
(Thu)
All Japan
18:30
 
 
 
 
19
(Fri)
 
 
Tenryu Project
18:30
 
 
20
(Sat)
 
 
Other
18:45
 
 
 
21
(Sun)
RISE
17:15
 
 
 
 
22
(Mon)
New Japan
18:30
Noah
19:00
 
 
 
23
(Tue)
New Japan
18:30
Nishiguchi
19:00
PROMINENCE
19:00
 
 
 
24
(Wed)
Big Japan
18:30
 
 
 
 
25
(Thu)
 
 
 
 
 
26
(Fri)
 
 
Actwres girlZ
18:45
 
 
27
(Sat)
 
 
Other
18:45
 
 
 
28
(Sun)
Oz Academy
11:30
 
666
18:10
 
 
29
(Mon/NH)
Diana
11:30
 
 
Marvelous
18:30
 
 
 
30
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 

2024/5

1
(Wed)
 
 
 
 
 
2
(Thu)
Freedoms
18:45
 
 
 
 
3
(Fri/NH)
Marvelous
11:30
 
Deep
18:00
 
 
 
 
 
4
(Sat/NH)
 
 
 
Noah
16:00
 
5
(Sun/NH)
Wave
11:30
DDT
18:30
 
Actwres girlZ
12:00
 
 
6
(Mon/NH)
TJPW
11:30
All Japan
18:30
 
Evolution
12:30
Tenryu Project
18:00
Other
18:00
 
 
 
7
(Tue)
 
 
 
 
 
8
(Wed)
 
 
 
 
 
9
(Thu)
Dragon Gate
18:30
 
 
 
 
10
(Fri)
JUST TAP OUT
18:30
 
 
Sendai Girls
19:00
 
 
11
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
12
(Sun)
Stardom
11:30
Oz Academy
18:00
 
 
 
13
(Mon)
New Japan
18:30
 
 
 
 
14
(Tue)
 
 
Marvelous
19:00
 
 
 
15
(Wed)
 
 
 
 
 
16
(Thu)
 
 
 
 
 
17
(Fri)
 
 
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
18
(Sat)
 
 
TJPW
12:00
Ganbare
18:30
 
 
19
(Sun)
Big Japan
11:30
RISE
17:15
 
 
 
 
20
(Mon)
 
 
Tenryu Project
18:30
 
 
21
(Tue)
Noah
18:30
 
 
 
 
22
(Wed)
Noah
18:30
 
Evolution
19:00
 
 
 
23
(Thu)
Other
18:45
 
 
Freedoms
19:00
 
 
24
(Fri)
Dradition
18:30
 
Actwres girlZ
18:45
 
 
25
(Sat)
 
 
 
 
JWP
18:00
26
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
27
(Mon)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
 
 
 
28
(Tue)
 
Nishiguchi
19:00
Basara
19:30
 
 
 
29
(Wed)
All Japan
18:30
Noah
19:00
Big Japan
18:30
 
 
30
(Thu)
New Japan
18:30
 
Gatoh Move
19:00
 
Marvelous
19:00
 
 
 
31
(Fri)
New Japan
18:30
 
 
Actwres girlZ
18:45
 
 

2024/6

1
(Sat)
 
 
Evolution
19:00
 
 
 
2
(Sun)
Stardom
11:30
 
 
 
 
3
(Mon)
New Japan
18:30
 
 
 
 
 
4
(Tue)
 
 
All Japan
18:30
 
 
 
5
(Wed)
 
DDT
19:00
 
 
 
6
(Thu)
DDT
18:30
GLEAT
18:30
 
 
 
 
7
(Fri)
 
Wave
19:00
 
 
 
8
(Sat)
 
 
 
 
 
9
(Sun)
TJPW
11:30
Noah
18:30
Oz Academy
12:00
Sendai Girls
18:00
Big Japan
17:30
 
 
10
(Mon)
New Japan
18:00
 
 
 
 
 
11
(Tue)
 
 
 
 
 
12
(Wed)
Other
18:15
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
13
(Thu)
 
 
 
 
 
14
(Fri)
 
Shooto
--:--
 
 
 
 
15
(Sat)
Shoot Boxing
--:--
 
 
Tenryu Project
12:00
TTT
19:00
 
 
 
16
(Sun)
Big Japan
11:30
 
JWP
18:00
 
 
17
(Mon)
 
 
 
 
 
18
(Tue)
 
 
Marvelous
19:00
 
 
 
19
(Wed)
Noah
19:00
 
 
 
 
20
(Thu)
 
 
Freedoms
19:00
 
 
21
(Fri)
Michinoku
18:30
 
Basara
19:30
 
 
 
22
(Sat)
 
 
 
 
 
23
(Sun)
Ice Ribbon
11:30
 
 
 
 
24
(Mon)
 
 
 
 
 
25
(Tue)
 
 
YMZ
19:00
 
 
26
(Wed)
 
 
Hokuto
19:00
 
 
 
27
(Thu)
 
 
 
 
 
28
(Fri)
 
 
 
 
 
29
(Sat)
Stardom
11:30
 
 
 
 
30
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
 

2024/7

1
(Mon)
 
 
 
 
 
2
(Tue)
 
 
 
 
 
3
(Wed)
New Japan
18:30
 
 
 
 
 
4
(Thu)
 
 
All Japan
18:30
 
 
 
5
(Fri)
 
 
 
 
 
6
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
7
(Sun)
 
 
 
 
 
8
(Mon)
 
 
 
 
 
9
(Tue)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
 
 
 
10
(Wed)
 
 
 
 
 
11
(Thu)
Freedoms
18:45
 
 
 
 
 
12
(Fri)
 
 
 
 
 
13
(Sat)
 
 
 
 
 
14
(Sun)
 
Oz Academy
18:00
Ice Ribbon
12:00
 
 
 
15
(Mon/NH)
Sendai Girls
11:30
 
 
 
 
16
(Tue)
 
Dragon Gate
18:30
 
 
 
 
17
(Wed)
Asuka
18:30
 
Tenryu Project
18:30
 
 
18
(Thu)
 
 
 
 
 
19
(Fri)
 
 
 
 
 
20
(Sat)
TJPW
11:00
 
 
 
 
 
21
(Sun)
Shooto
--:--
 
 
 
DDT
14:00
Itabashi
13:00
 
22
(Mon)
 
 
 
 
 
23
(Tue)
 
 
 
 
 
24
(Wed)
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
25
(Thu)
Big Japan
18:30
 
 
 
 
26
(Fri)
 
 
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
27
(Sat)
 
 
 
 
 
28
(Sun)
ZERO1
11:30
 
 
 
 
29
(Mon)
 
 
 
 
 
30
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 
 
31
(Wed)
 
 
 
 
 

2024/8

1
(Thu)
 
 
 
 
 
2
(Fri)
 
 
 
 
 
3
(Sat)
 
 
 
 
 
4
(Sun)
Basara
12:00
 
 
 
 
 
5
(Mon)
 
 
 
 
 
6
(Tue)
New Japan
--:--
 
 
 
 
 
7
(Wed)
New Japan
--:--
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
8
(Thu)
Marvelous
--:--
 
 
 
 
 
9
(Fri)
 
 
 
 
 
10
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
11
(Sun/NH)
JWP
11:30
 
 
 
 
 
12
(Mon/NH)
DDT
11:30
 
Big Japan
18:30
 
 
 
 
13
(Tue)
 
 
 
 
 
14
(Wed)
Actwres girlZ
18:30
 
 
 
 
15
(Thu)
Stardom
--:--
 
 
 
 
 
16
(Fri)
 
 
 
 
 
17
(Sat)
Shoot Boxing
--:--
 
 
 
New Japan
--:--
 
 
18
(Sun)
Oz Academy
11:30
 
 
New Japan
--:--
 
 
19
(Mon)
 
 
 
 
 
20
(Tue)
Heat-Up
--:--
 
 
 
 
 
21
(Wed)
 
 
 
 
 
22
(Thu)
 
 
 
 
 
23
(Fri)
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
 
24
(Sat)
Ice Ribbon
11:30
 
 
 
 
 
25
(Sun)
DDT
18:30
 
 
 
 
 
26
(Mon)
 
 
 
 
 
27
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 
 
28
(Wed)
 
Stardom
--:--
 
 
 
 
29
(Thu)
Freedoms
--:--
 
 
 
 
 
30
(Fri)
 
 
 
 
 
31
(Sat)
Gatoh Move
11:30
 
 
 
 
 

2024/9

1
(Sun)
 
 
 
 
 
2
(Mon)
 
 
 
 
 
3
(Tue)
 
 
 
 
 
4
(Wed)
 
 
 
 
 
5
(Thu)
 
 
 
 
 
6
(Fri)
 
 
 
 
 
7
(Sat)
 
 
 
 
 
8
(Sun)
 
 
 
 
 
9
(Mon)
 
 
 
 
 
10
(Tue)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
11
(Wed)
 
 
 
 
 
12
(Thu)
 
 
 
 
 
13
(Fri)
 
 
 
 
 
14
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
15
(Sun)
 
Oz Academy
18:00
 
 
 
 
16
(Mon/NH)
 
 
 
 
 
17
(Tue)
 
 
 
 
 
18
(Wed)
 
 
 
 
 
19
(Thu)
 
 
 
 
 
20
(Fri)
 
 
 
 
 
21
(Sat)
 
 
 
 
 
22
(Sun/NH)
Shooto
--:--
 
 
 
 
 
23
(Mon/NH)
 
 
 
 
 
24
(Tue)
 
 
 
 
 
25
(Wed)
 
 
 
 
 
26
(Thu)
 
 
 
 
 
27
(Fri)
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
28
(Sat)
 
 
 
 
 
29
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
 
30
(Mon)
 
 
 
 
 

2024/10

1
(Tue)
 
 
 
 
 
2
(Wed)
 
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
3
(Thu)
 
 
 
 
 
4
(Fri)
 
 
 
 
 
5
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
6
(Sun)
 
 
 
 
 
7
(Mon)
 
 
 
 
 
8
(Tue)
 
 
 
 
 
9
(Wed)
 
 
 
 
 
10
(Thu)
Freedoms
--:--
 
 
 
 
 
11
(Fri)
 
 
 
 
 
12
(Sat)
 
 
 
 
 
13
(Sun)
Shoot Boxing
--:--
 
Diana
11:30
 
 
 
 
 
14
(Mon/NH)
Actwres girlZ
11:45
 
 
 
 
 
15
(Tue)