Sep
2013
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
1
Big Japan
TBD Kanagawa
DDT
13:00 Aomori
Aomori industrial hall
Michinoku
13:00 Osaka
Higashinari civic center
KDOJO
13:00 Chiba
chiba blue field
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Noah
17:00 Niigata
Ao-re Nagaoka
KDOJO
17:00 Chiba
chiba blue field
Big Japan
17:30 Osaka
Higashinari civic center
Dragon Gate
18:00 Kyoto
kyoto kbs hall
2
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
666
19:15 Tokyo
3
Dragon Gate
18:30 Ishikawa
Nanao city siroyama gymnasium
KDOJO
18:30 Hokkaido
Asahikawa local industry promotion center
4
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
5
New Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
6
Big Japan
19:00 Kanagawa
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Sendai Girls
19:00 Miyagi
miyagino ward culture center
Zero1
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
7
Sendai Girls
15:00 Miyagi
Shikama town gymbasium
Noah
18:00 Tokyo
Differ Ariake
Dragon Gate
18:00 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
DDT
18:00 Kagawa
Takamatsu symbol tower
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Other
18:00 Osaka
Dotonbori arena
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
Michinoku
19:00 Iwate
Ogama kindergarten
Sportiva
19:00 Aichi
Suportiva arena
8
Secret Base
TBD Tokyo
shinjuku FACE
Stardom
12:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
DDT
13:00 Fukuoka
Sazanpia hakata
KDOJO
13:00 Chiba
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Reina
13:00 Kanagawa
lazona kawasaki plaza
New Japan
15:00 Aomori
Kasai sport center
Noah
15:00 Saitama
Espoir isanuma
Dragon Gate
17:00 Fukui
Sun dome fukui
Michinoku
17:00 Iwate
Ogama kindergarten
Diana
17:30 Kanagawa
lazona kawasaki plaza
9
Big Japan
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Dragon Gate
19:30 Hyogo
dragon gate arena
10
New Japan
18:30 Toyama
Toyama Techno Hall
11
Dragon Gate
18:30 Kanagawa
Yokohama red brick warehous
All Japan
19:00 Tokyo
korakuen hall
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
12
New Japan
18:30 Niigata
sun-village shibata
Noah
18:30 Yamaguchi
Kaikyo Messe Shimonoseki
Dragon Gate
18:30 Tokyo
korakuen hall
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
13
Dragon Gate
18:30 Chiba
Chiba port arena
New Japan
19:00 Saitama
Tokorozawa Civic Gymnasium
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
14
Big Japan
13:30 Kanagawa
All Japan
17:00 Kanagawa
Yokohama radiant hall
Noah
18:00 Nagasaki
Dragon Gate
18:00 Shizuoka
act city hamamatsu
WNC
18:00 Hyogo
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
New Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
Michinoku
18:30 Niigata
666
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
15
KDOJO
13:00 Shizuoka
Shimizu marine building
Osaka
13:00 Osaka
Matsushita IMP hall
Michinoku
14:00 Miyagi
Sendai hills hotel
Dragon Gate
15:00 Saitama
Oz Academy
16:00 Kanagawa
Yokohama Cultural Gymnasium
All Japan
17:00 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
DDT
17:00 Osaka
Stardom
17:30 Osaka
Noah
18:00 Nagasaki
Sasebo city physical cultural hall
16 public holiday
Zero1
12:00 Tokyo
korakuen hall
KDOJO
12:00 Chiba
chiba blue field
DDT
13:00 Hiroshima
Fukuyama big rose
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
JWP
13:00 Tokyo
Itabashi Green Hall
Diana
13:00 Kanagawa
Diars ring kawasaki
Freedoms
14:00 Iwate
Ichinoseki general gymnasium U dome
New Japan
17:00 Gunma
Noah
17:00 Fukuoka
hakata starlanes
All Japan
17:00 Okayama
Orange hall
Dragon Gate
17:00 Aichi
Michinoku
18:00 Iwate
Yahaba town gymnasium
17
All Japan
18:30 Shimane
Izumo gymnasium
18
Noah
18:30 Okayama
WNC
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
19
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
All Japan
18:30 Aichi
Toyohashi synthesis gymnasium
Noah
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Nishiguchi
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
20
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Reina
19:00 Tokyo
Tobu friend hall
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
21
Big Japan
13:00 Kanagawa
Ice Ribbon
14:00 Saitama
IceRibbon Dojo
All Japan
18:00 Wakayama
Dragon Gate
18:00 Wakayama
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Michinoku
19:00 Iwate
Ogama kindergarten
22
Noah
12:00 Tokyo
korakuen hall
Zero1
12:30 Tokyo
Tokyo Tower
DDT
13:00 Mie
Yokkaichi Australia memorial hall
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
13:00 Kanagawa
Yokohama radiant hall
KDOJO
14:00 Chiba
chiba blue field
Big Japan
15:00 Shimane
Dragon Gate
17:00 Mie
messe wing mie
Michinoku
17:00 Iwate
Ogama kindergarten
JWP
17:00 Kanagawa
Yokohama radiant hall
23 public holiday
Stardom
12:00 Tokyo
korakuen hall
DDT
13:00 Kanagawa
Yokohama radiant hall
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Dragon Gate
15:00 Shizuoka
twinmesse shizuoka
Big Japan
15:00 Kochi
Noah
17:00 Nagano
All Japan
17:00 Aichi
Nagoya Congress Center
Michinoku
17:00 Iwate
Ogama kindergarten
Union
17:30 Kanagawa
Yokohama radiant hall
New Japan
18:00 Mie
Yokkaichi Australia memorial hall
24
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
25
New Japan
18:30 Fukui
Fukui Industrial Hall
Big Japan
19:00 Tokyo
korakuen hall
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
26
Dragon Gate
18:00 Aichi
Toyohashi synthesis gymnasium
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
27
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
New Japan
18:30 Yamaguchi
Yanai Municipal Gymnasium
Diamond Ring
18:30 Ibaraki
All Japan
19:00 Tokyo
Differ Ariake
Freedoms
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Dragon Gate
19:30 Hyogo
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
28
Big Japan
17:00 Kanagawa
TOHO-EIYUDEN(IGF)
17:00 Aichi
Aichi Prefectural Gymnasium
Sendai Girls
17:00 Niigata
Niigata City Gymnasium
New Japan
18:00 Kagawa
takamatsu civic general gymnasium
Dragon Gate
18:00 Hyogo
Kobe sambo hall
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
Strong Style
18:30 Tokyo
korakuen hall
Sportiva
19:00 Aichi
Suportiva arena
Zero1
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
29
DDT
12:00 Tokyo
korakuen hall
WNC
12:00 Kanagawa
Yokohama radiant hall
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
JWP
13:00 Tokyo
Dragon Gate
15:00 Hyogo
Kobe sambo hall
Other
15:00 Wakayama
New Japan
16:00 Hyogo
kobe world memorial hall
Sendai Girls
17:00 Niigata
Diana
17:30 Kanagawa
lazona kawasaki plaza
Big Japan
18:00 Aichi
Nagoya diamond hall
30
KDOJO
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
DDT
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
1
Big Japan
19:00 Tokyo
korakuen hall
2
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
DDT
19:30 Tokyo
shinjuku FACE
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
3
Dragon Gate
18:30 Kumamoto
Kumamoto distribution information hall
Big Japan
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
4
Dragon Gate
18:30 Fukuoka
Kokura north gymnasium
JWP
18:30 Tokyo
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Reina
19:00 Tokyo
Tobu friend hall
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
5
Freedoms
14:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
DDT
15:00 Fukushima
Noah
17:00 Kanagawa
Yokohama Cultural Gymnasium
Big Japan
18:00 Kagawa
Takamatsu symbol tower
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Michinoku
18:30 Yamagata
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field

2024/4

16
(Tue)
 
 
Evolution
19:00
 
 
 
17
(Wed)
 
GLEAT
18:30
JUST TAP OUT
19:00
 
 
 
18
(Thu)
All Japan
18:30
 
 
 
 
19
(Fri)
 
 
Tenryu Project
18:30
 
 
20
(Sat)
 
 
Other
18:45
 
 
 
21
(Sun)
RISE
17:15
 
 
 
 
22
(Mon)
New Japan
18:30
Noah
19:00
 
 
 
23
(Tue)
New Japan
18:30
Nishiguchi
19:00
PROMINENCE
19:00
 
 
 
24
(Wed)
Big Japan
18:30
 
 
 
 
25
(Thu)
 
 
 
 
 
26
(Fri)
 
 
Actwres girlZ
18:45
 
 
27
(Sat)
 
 
Other
18:45
 
 
 
28
(Sun)
Oz Academy
11:30
 
666
18:10
 
 
29
(Mon/NH)
Diana
11:30
 
 
Marvelous
18:30
 
 
 
30
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 

2024/5

1
(Wed)
 
 
 
 
 
2
(Thu)
Freedoms
18:45
 
 
 
 
3
(Fri/NH)
Marvelous
11:30
 
Deep
18:00
 
 
 
 
 
4
(Sat/NH)
 
 
 
Noah
16:00
 
5
(Sun/NH)
Wave
11:30
DDT
18:30
 
Actwres girlZ
12:00
 
 
6
(Mon/NH)
TJPW
11:30
All Japan
18:30
 
Evolution
12:30
Tenryu Project
18:00
Other
18:00
 
 
 
7
(Tue)
 
 
 
 
 
8
(Wed)
 
 
 
 
 
9
(Thu)
Dragon Gate
18:30
 
 
 
 
10
(Fri)
JUST TAP OUT
18:30
 
 
Sendai Girls
19:00
 
 
11
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
12
(Sun)
Stardom
11:30
Oz Academy
18:00
 
 
 
13
(Mon)
New Japan
18:30
 
 
 
 
14
(Tue)
 
 
Marvelous
19:00
 
 
 
15
(Wed)
 
 
 
 
 
16
(Thu)
 
 
 
 
 
17
(Fri)
 
 
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
18
(Sat)
 
 
TJPW
12:00
Ganbare
18:30
 
 
19
(Sun)
Big Japan
11:30
RISE
17:15
 
 
 
 
20
(Mon)
 
 
Tenryu Project
18:30
 
 
21
(Tue)
Noah
18:30
 
 
 
 
22
(Wed)
Noah
18:30
 
Evolution
19:00
 
 
 
23
(Thu)
Other
18:45
 
 
Freedoms
19:00
 
 
24
(Fri)
Dradition
18:30
 
Actwres girlZ
18:45
 
 
25
(Sat)
 
 
 
 
JWP
18:00
26
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
27
(Mon)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
 
 
 
28
(Tue)
 
Nishiguchi
19:00
Basara
19:30
 
 
 
29
(Wed)
All Japan
18:30
Noah
19:00
Big Japan
18:30
 
 
30
(Thu)
New Japan
18:30
 
Gatoh Move
19:00
 
Marvelous
19:00
 
 
 
31
(Fri)
New Japan
18:30
 
 
Actwres girlZ
18:45
 
 

2024/6

1
(Sat)
 
 
Evolution
19:00
 
 
 
2
(Sun)
Stardom
11:30
 
 
 
 
3
(Mon)
New Japan
18:30
 
 
 
 
 
4
(Tue)
 
 
All Japan
18:30
 
 
 
5
(Wed)
 
DDT
19:00
 
 
 
6
(Thu)
DDT
18:30
GLEAT
18:30
 
 
 
 
7
(Fri)
 
Wave
19:00
 
 
 
8
(Sat)
 
 
 
 
 
9
(Sun)
TJPW
11:30
Noah
18:30
Oz Academy
12:00
Sendai Girls
18:00
Big Japan
17:30
 
 
10
(Mon)
New Japan
18:00
 
 
 
 
 
11
(Tue)
 
 
 
 
 
12
(Wed)
Other
18:15
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
13
(Thu)
 
 
 
 
 
14
(Fri)
 
Shooto
--:--
 
 
 
 
15
(Sat)
Shoot Boxing
--:--
 
 
Tenryu Project
12:00
TTT
19:00
 
 
 
16
(Sun)
Big Japan
11:30
 
JWP
18:00
 
 
17
(Mon)
 
 
 
 
 
18
(Tue)
 
 
Marvelous
19:00
 
 
 
19
(Wed)
Noah
19:00
 
 
 
 
20
(Thu)
 
 
Freedoms
19:00
 
 
21
(Fri)
Michinoku
18:30
 
Basara
19:30
 
 
 
22
(Sat)
 
 
 
 
 
23
(Sun)
Ice Ribbon
11:30
 
 
 
 
24
(Mon)
 
 
 
 
 
25
(Tue)
 
 
YMZ
19:00
 
 
26
(Wed)
 
 
Hokuto
19:00
 
 
 
27
(Thu)
 
 
 
 
 
28
(Fri)
 
 
 
 
 
29
(Sat)
Stardom
11:30
 
 
 
 
30
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
 

2024/7

1
(Mon)
 
 
 
 
 
2
(Tue)
 
 
 
 
 
3
(Wed)
New Japan
18:30
 
 
 
 
 
4
(Thu)
 
 
All Japan
18:30
 
 
 
5
(Fri)
 
 
 
 
 
6
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
7
(Sun)
 
 
 
 
 
8
(Mon)
 
 
 
 
 
9
(Tue)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
 
 
 
10
(Wed)
 
 
 
 
 
11
(Thu)
Freedoms
18:45
 
 
 
 
 
12
(Fri)
 
 
 
 
 
13
(Sat)
 
 
 
 
 
14
(Sun)
 
Oz Academy
18:00
Ice Ribbon
12:00
 
 
 
15
(Mon/NH)
Sendai Girls
11:30
 
 
 
 
16
(Tue)
 
Dragon Gate
18:30
 
 
 
 
17
(Wed)
Asuka
18:30
 
Tenryu Project
18:30
 
 
18
(Thu)
 
 
 
 
 
19
(Fri)
 
 
 
 
 
20
(Sat)
TJPW
11:00
 
 
 
 
 
21
(Sun)
Shooto
--:--
 
 
 
DDT
14:00
Itabashi
13:00
 
22
(Mon)
 
 
 
 
 
23
(Tue)
 
 
 
 
 
24
(Wed)
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
25
(Thu)
Big Japan
18:30
 
 
 
 
26
(Fri)
 
 
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
27
(Sat)
 
 
 
 
 
28
(Sun)
ZERO1
11:30
 
 
 
 
29
(Mon)
 
 
 
 
 
30
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 
 
31
(Wed)
 
 
 
 
 

2024/8

1
(Thu)
 
 
 
 
 
2
(Fri)
 
 
 
 
 
3
(Sat)
 
 
 
 
 
4
(Sun)
Basara
12:00
 
 
 
 
 
5
(Mon)
 
 
 
 
 
6
(Tue)
New Japan
--:--
 
 
 
 
 
7
(Wed)
New Japan
--:--
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
8
(Thu)
Marvelous
--:--
 
 
 
 
 
9
(Fri)
 
 
 
 
 
10
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
11
(Sun/NH)
JWP
11:30
 
 
 
 
 
12
(Mon/NH)
DDT
11:30
 
Big Japan
18:30
 
 
 
 
13
(Tue)
 
 
 
 
 
14
(Wed)
Actwres girlZ
18:30
 
 
 
 
15
(Thu)
Stardom
--:--
 
 
 
 
 
16
(Fri)
 
 
 
 
 
17
(Sat)
Shoot Boxing
--:--
 
 
 
New Japan
--:--
 
 
18
(Sun)
Oz Academy
11:30
 
 
New Japan
--:--
 
 
19
(Mon)
 
 
 
 
 
20
(Tue)
Heat-Up
--:--
 
 
 
 
 
21
(Wed)
 
 
 
 
 
22
(Thu)
 
 
 
 
 
23
(Fri)
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
 
24
(Sat)
Ice Ribbon
11:30
 
 
 
 
 
25
(Sun)
DDT
18:30
 
 
 
 
 
26
(Mon)
 
 
 
 
 
27
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 
 
28
(Wed)
 
Stardom
--:--
 
 
 
 
29
(Thu)
Freedoms
--:--
 
 
 
 
 
30
(Fri)
 
 
 
 
 
31
(Sat)
Gatoh Move
11:30
 
 
 
 
 

2024/9

1
(Sun)
 
 
 
 
 
2
(Mon)
 
 
 
 
 
3
(Tue)
 
 
 
 
 
4
(Wed)
 
 
 
 
 
5
(Thu)
 
 
 
 
 
6
(Fri)
 
 
 
 
 
7
(Sat)
 
 
 
 
 
8
(Sun)
 
 
 
 
 
9
(Mon)
 
 
 
 
 
10
(Tue)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
11
(Wed)
 
 
 
 
 
12
(Thu)
 
 
 
 
 
13
(Fri)
 
 
 
 
 
14
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
15
(Sun)
 
Oz Academy
18:00
 
 
 
 
16
(Mon/NH)
 
 
 
 
 
17
(Tue)
 
 
 
 
 
18
(Wed)
 
 
 
 
 
19
(Thu)
 
 
 
 
 
20
(Fri)
 
 
 
 
 
21
(Sat)
 
 
 
 
 
22
(Sun/NH)
Shooto
--:--
 
 
 
 
 
23
(Mon/NH)
 
 
 
 
 
24
(Tue)
 
 
 
 
 
25
(Wed)
 
 
 
 
 
26
(Thu)
 
 
 
 
 
27
(Fri)
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
28
(Sat)
 
 
 
 
 
29
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
 
30
(Mon)
 
 
 
 
 

2024/10

1
(Tue)
 
 
 
 
 
2
(Wed)
 
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
3
(Thu)
 
 
 
 
 
4
(Fri)
 
 
 
 
 
5
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
6
(Sun)
 
 
 
 
 
7
(Mon)
 
 
 
 
 
8
(Tue)
 
 
 
 
 
9
(Wed)
 
 
 
 
 
10
(Thu)
Freedoms
--:--
 
 
 
 
 
11
(Fri)
 
 
 
 
 
12
(Sat)
 
 
 
 
 
13
(Sun)
Shoot Boxing
--:--
 
Diana
11:30
 
 
 
 
 
14
(Mon/NH)
Actwres girlZ
11:45
 
 
 
 
 
15
(Tue)