Jan
2014
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
1 public holiday
Zero1
14:00 Tokyo
korakuen hall
Osaka
14:00 Osaka
Nasci hall Umeda
2
All Japan
12:00 Tokyo
korakuen hall
Osaka
14:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Big Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
3
All Japan
12:00 Tokyo
korakuen hall
Osaka
14:00 Osaka
Nasci hall Umeda
DDT
18:30 Tokyo
korakuen hall
4
Big Japan
13:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Ice Ribbon
13:00 Kanagawa
Yokohama radiant hall
Gatoh Move
13:00 Tokyo
Itabashi Green Hall
Stardom
14:00 Fukushima
Big palette fukushima
New Japan
17:00 Tokyo
TOKYO DOME
WNC
17:00 Kanagawa
Yokohama radiant hall
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Other
18:00 Tokyo
Itabashi Green Hall
5
Noah
12:00 Tokyo
korakuen hall
Wave
12:00 Tokyo
shinjuku FACE
Secret Base
13:00 Tokyo
Itabashi Green Hall
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Sendai Girls
13:00 Miyagi
miyagino ward culture center
Big Japan
14:00 Kanagawa
Yokohama red brick warehous
KDOJO
14:00 Chiba
chiba blue field
All Japan
15:00 Yamanashi
Big Japan
17:00 Kanagawa
Yokohama red brick warehous
JWP
17:30 Tokyo
Itabashi Green Hall
Diana
17:30 Kanagawa
lazona kawasaki plaza
New Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
6
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
7
7
8
All Japan
19:00 Saitama
Sayama civic center
Freedoms
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
9
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
10
All Japan
18:30 Chiba
Chiba port arena
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
11
Gatoh Move
14:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
All Japan
17:00 Kanagawa
Yokohama radiant hall
Big Japan
17:00 Osaka
Nishi civic center
Diamond Ring
17:00 Saitama
Kensuke office dojo
Dragon Gate
18:00 Kyoto
kyoto kbs hall
Zero1
18:00 Tokyo
Takeshiba coliseum
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Union
18:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Michinoku
18:30 Aomori
Hatinohe hassyoku center kuriya hall
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
WNC
18:45 Tokyo
Kitasenju THEATRE1010
666
21:30 Osaka
Dotonbori arena
12
Wrestle-1
12:00 Tokyo
korakuen hall
Stardom
12:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Oz Academy
12:00 Tokyo
shinjuku FACE
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
13:00 Nagano
Shinshu pro-wres arena
Michinoku
14:00 Iwate
Yahaba town gymnasium
Zero1
14:00 Tokyo
Takeshiba coliseum
Ice Ribbon
15:30 Nagano
Shinshu pro-wres arena
All Japan
17:00 Shizuoka
act city hamamatsu
Dragon Gate
17:00 Hyogo
Kobe sambo hall
JWP
17:30 Tokyo
JWP Dojo
DDT
18:00 Osaka
Dotonbori arena
Noah
18:30 Kanagawa
Yokohama radiant hall
13 public holiday
Strong Style
12:00 Tokyo
korakuen hall
Noah
13:00 Kanagawa
Yokohama radiant hall
DDT
13:00 Osaka
Dotonbori arena
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Michinoku
14:00 Miyagi
Sendai hills hotel
Gatoh Move
14:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
Big Japan
15:30 Kanagawa
Yokohama nigiwai-za
All Japan
17:00 Ibaraki
Dragon Gate
17:00 Aichi
Nagoya telepia hall
KDOJO
19:00 Kanagawa
Yokohama nigiwai-za
14
New Japan
18:30 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
15
New Japan
18:00 Kyoto
kyoto kbs hall
Noah
18:30 Aichi
Dragon Gate
18:30 Shizuoka
Fujisan Messe
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
16
Dragon Gate
18:30 Tokyo
korakuen hall
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Zero1
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
17
Noah
18:30 Hiroshima
New Japan
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
18
TJPW
14:00 Tokyo
ouji basement monstar
Noah
17:00 Kagawa
Dragon Gate
18:00 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
New Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
Michinoku
19:00 Iwate
Ogama kindergarten
19
New Japan
12:00 Tokyo
korakuen hall
Reina
12:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Diana
13:00 Kanagawa
Diars ring kawasaki
KDOJO
14:00 Chiba
Long wood station
Gatoh Move
14:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
Strong Style
15:00 Shizuoka
act city hamamatsu
Osaka
15:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Noah
17:00 Fukuoka
hakata starlanes
Dragon Gate
17:00 Gifu
Gifu Chamber of Commerce and Industry
Michinoku
17:00 Iwate
Ogama kindergarten
JWP
17:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Freedoms
18:00 Kanagawa
Yokohama radiant hall
Wrestle-1
18:00 Gunma
20
Noah
18:30 Kagoshima
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
21
21
22
Noah
18:30 Kumamoto
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Wave
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
23
Noah
18:30 Fukuoka
Kita kyusyu palace
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
24
Noah
18:30 Hiroshima
Hiroshima industrial hall
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Wrestle-1
19:00 Shizuoka
Kiramesse Numazu
Dragon Gate
19:30 Hyogo
dragon gate arena
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
25
Gatoh Move
14:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
Noah
17:00 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
Dragon Gate
18:00 Shizuoka
act city hamamatsu
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Wrestle-1
18:00 Yamanashi
Aimesse Yamanashi
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Wave
18:00 Osaka
Dotonbori arena
Michinoku
19:00 Iwate
Ogama kindergarten
Reina
19:00 oversea
26
WNC
11:30 Saitama
IceRibbon Dojo
DDT
12:00 Tokyo
korakuen hall
Big Japan
13:00 Aichi
Nagoya diamond hall
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Wave
13:00 Aichi
JWP
13:30 Kanagawa
lazona kawasaki plaza
All Japan
16:00 Hyogo
Kobe sambo hall
Dragon Gate
17:00 Hyogo
Michinoku
17:00 Iwate
Ogama kindergarten
KDOJO
17:00 Chiba
chiba blue field
Diana
17:30 Kanagawa
lazona kawasaki plaza
Big Japan
18:00 Aichi
Nagoya diamond hall
Stardom
18:00 Tokyo
korakuen hall
666
18:30 Osaka
Dotonbori arena
27
Dragon Gate
18:30 Aichi
Big Japan
18:30 Hiroshima
Hiroshima industrial hall
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
28
Nishiguchi
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
TJPW
19:30 Tokyo
29
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Zero1
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
30
WNC
18:00 Tokyo
shinjuku FACE
Freedoms
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
31
Dragon Gate
18:30 Fukuoka
Kokura north gymnasium
KDOJO
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Wrestle-1
19:00 Tokyo
korakuen hall
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
1
Michinoku
14:00 Fukushima
Gatoh Move
14:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Dragon Gate
18:30 Nagasaki
Sasebo city physical cultural hall
Big Japan
18:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field

2024/4

16
(Tue)
 
 
Evolution
19:00
 
 
 
17
(Wed)
 
GLEAT
18:30
JUST TAP OUT
19:00
 
 
 
18
(Thu)
All Japan
18:30
 
 
 
 
19
(Fri)
 
 
Tenryu Project
18:30
 
 
20
(Sat)
 
 
Other
18:45
 
 
 
21
(Sun)
RISE
17:15
 
 
 
 
22
(Mon)
New Japan
18:30
Noah
19:00
 
 
 
23
(Tue)
New Japan
18:30
Nishiguchi
19:00
PROMINENCE
19:00
 
 
 
24
(Wed)
Big Japan
18:30
 
 
 
 
25
(Thu)
 
 
 
 
 
26
(Fri)
 
 
Actwres girlZ
18:45
 
 
27
(Sat)
 
 
Other
18:45
 
 
 
28
(Sun)
Oz Academy
11:30
 
666
18:10
 
 
29
(Mon/NH)
Diana
11:30
 
 
Marvelous
18:30
 
 
 
30
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 

2024/5

1
(Wed)
 
 
 
 
 
2
(Thu)
Freedoms
18:45
 
 
 
 
3
(Fri/NH)
Marvelous
11:30
 
Deep
18:00
 
 
 
 
 
4
(Sat/NH)
 
 
 
Noah
16:00
 
5
(Sun/NH)
Wave
11:30
DDT
18:30
 
Actwres girlZ
12:00
 
 
6
(Mon/NH)
TJPW
11:30
All Japan
18:30
 
Evolution
12:30
Tenryu Project
18:00
Other
18:00
 
 
 
7
(Tue)
 
 
 
 
 
8
(Wed)
 
 
 
 
 
9
(Thu)
Dragon Gate
18:30
 
 
 
 
10
(Fri)
JUST TAP OUT
18:30
 
 
Sendai Girls
19:00
 
 
11
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
12
(Sun)
Stardom
11:30
Oz Academy
18:00
 
 
 
13
(Mon)
New Japan
18:30
 
 
 
 
14
(Tue)
 
 
Marvelous
19:00
 
 
 
15
(Wed)
 
 
 
 
 
16
(Thu)
 
 
 
 
 
17
(Fri)
 
 
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
18
(Sat)
 
 
TJPW
12:00
Ganbare
18:30
 
 
19
(Sun)
Big Japan
11:30
RISE
17:15
 
 
 
 
20
(Mon)
 
 
Tenryu Project
18:30
 
 
21
(Tue)
Noah
18:30
 
 
 
 
22
(Wed)
Noah
18:30
 
Evolution
19:00
 
 
 
23
(Thu)
Other
18:45
 
 
Freedoms
19:00
 
 
24
(Fri)
Dradition
18:30
 
Actwres girlZ
18:45
 
 
25
(Sat)
 
 
 
 
JWP
18:00
26
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
27
(Mon)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
 
 
 
28
(Tue)
 
Nishiguchi
19:00
Basara
19:30
 
 
 
29
(Wed)
All Japan
18:30
Noah
19:00
Big Japan
18:30
 
 
30
(Thu)
New Japan
18:30
 
Gatoh Move
19:00
 
Marvelous
19:00
 
 
 
31
(Fri)
New Japan
18:30
 
 
Actwres girlZ
18:45
 
 

2024/6

1
(Sat)
 
 
Evolution
19:00
 
 
 
2
(Sun)
Stardom
11:30
 
 
 
 
3
(Mon)
New Japan
18:30
 
 
 
 
 
4
(Tue)
 
 
All Japan
18:30
 
 
 
5
(Wed)
 
DDT
19:00
 
 
 
6
(Thu)
DDT
18:30
GLEAT
18:30
 
 
 
 
7
(Fri)
 
Wave
19:00
 
 
 
8
(Sat)
 
 
 
 
 
9
(Sun)
TJPW
11:30
Noah
18:30
Oz Academy
12:00
Sendai Girls
18:00
Big Japan
17:30
 
 
10
(Mon)
New Japan
18:00
 
 
 
 
 
11
(Tue)
 
 
 
 
 
12
(Wed)
Other
18:15
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
13
(Thu)
 
 
 
 
 
14
(Fri)
 
Shooto
--:--
 
 
 
 
15
(Sat)
Shoot Boxing
--:--
 
 
Tenryu Project
12:00
TTT
19:00
 
 
 
16
(Sun)
Big Japan
11:30
 
JWP
18:00
 
 
17
(Mon)
 
 
 
 
 
18
(Tue)
 
 
Marvelous
19:00
 
 
 
19
(Wed)
Noah
19:00
 
 
 
 
20
(Thu)
 
 
Freedoms
19:00
 
 
21
(Fri)
Michinoku
18:30
 
Basara
19:30
 
 
 
22
(Sat)
 
 
 
 
 
23
(Sun)
Ice Ribbon
11:30
 
 
 
 
24
(Mon)
 
 
 
 
 
25
(Tue)
 
 
YMZ
19:00
 
 
26
(Wed)
 
 
Hokuto
19:00
 
 
 
27
(Thu)
 
 
 
 
 
28
(Fri)
 
 
 
 
 
29
(Sat)
Stardom
11:30
 
 
 
 
30
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
 

2024/7

1
(Mon)
 
 
 
 
 
2
(Tue)
 
 
 
 
 
3
(Wed)
New Japan
18:30
 
 
 
 
 
4
(Thu)
 
 
All Japan
18:30
 
 
 
5
(Fri)
 
 
 
 
 
6
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
7
(Sun)
 
 
 
 
 
8
(Mon)
 
 
 
 
 
9
(Tue)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
 
 
 
10
(Wed)
 
 
 
 
 
11
(Thu)
Freedoms
18:45
 
 
 
 
 
12
(Fri)
 
 
 
 
 
13
(Sat)
 
 
 
 
 
14
(Sun)
 
Oz Academy
18:00
Ice Ribbon
12:00
 
 
 
15
(Mon/NH)
Sendai Girls
11:30
 
 
 
 
16
(Tue)
 
Dragon Gate
18:30
 
 
 
 
17
(Wed)
Asuka
18:30
 
Tenryu Project
18:30
 
 
18
(Thu)
 
 
 
 
 
19
(Fri)
 
 
 
 
 
20
(Sat)
TJPW
11:00
 
 
 
 
 
21
(Sun)
Shooto
--:--
 
 
 
DDT
14:00
Itabashi
13:00
 
22
(Mon)
 
 
 
 
 
23
(Tue)
 
 
 
 
 
24
(Wed)
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
25
(Thu)
Big Japan
18:30
 
 
 
 
26
(Fri)
 
 
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
27
(Sat)
 
 
 
 
 
28
(Sun)
ZERO1
11:30
 
 
 
 
29
(Mon)
 
 
 
 
 
30
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 
 
31
(Wed)
 
 
 
 
 

2024/8

1
(Thu)
 
 
 
 
 
2
(Fri)
 
 
 
 
 
3
(Sat)
 
 
 
 
 
4
(Sun)
Basara
12:00
 
 
 
 
 
5
(Mon)
 
 
 
 
 
6
(Tue)
New Japan
--:--
 
 
 
 
 
7
(Wed)
New Japan
--:--
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
8
(Thu)
Marvelous
--:--
 
 
 
 
 
9
(Fri)
 
 
 
 
 
10
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
11
(Sun/NH)
JWP
11:30
 
 
 
 
 
12
(Mon/NH)
DDT
11:30
 
Big Japan
18:30
 
 
 
 
13
(Tue)
 
 
 
 
 
14
(Wed)
Actwres girlZ
18:30
 
 
 
 
15
(Thu)
Stardom
--:--
 
 
 
 
 
16
(Fri)
 
 
 
 
 
17
(Sat)
Shoot Boxing
--:--
 
 
 
New Japan
--:--
 
 
18
(Sun)
Oz Academy
11:30
 
 
New Japan
--:--
 
 
19
(Mon)
 
 
 
 
 
20
(Tue)
Heat-Up
--:--
 
 
 
 
 
21
(Wed)
 
 
 
 
 
22
(Thu)
 
 
 
 
 
23
(Fri)
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
 
24
(Sat)
Ice Ribbon
11:30
 
 
 
 
 
25
(Sun)
DDT
18:30
 
 
 
 
 
26
(Mon)
 
 
 
 
 
27
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 
 
28
(Wed)
 
Stardom
--:--
 
 
 
 
29
(Thu)
Freedoms
--:--
 
 
 
 
 
30
(Fri)
 
 
 
 
 
31
(Sat)
Gatoh Move
11:30
 
 
 
 
 

2024/9

1
(Sun)
 
 
 
 
 
2
(Mon)
 
 
 
 
 
3
(Tue)
 
 
 
 
 
4
(Wed)
 
 
 
 
 
5
(Thu)
 
 
 
 
 
6
(Fri)
 
 
 
 
 
7
(Sat)
 
 
 
 
 
8
(Sun)
 
 
 
 
 
9
(Mon)
 
 
 
 
 
10
(Tue)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
11
(Wed)
 
 
 
 
 
12
(Thu)
 
 
 
 
 
13
(Fri)
 
 
 
 
 
14
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
15
(Sun)
 
Oz Academy
18:00
 
 
 
 
16
(Mon/NH)
 
 
 
 
 
17
(Tue)
 
 
 
 
 
18
(Wed)
 
 
 
 
 
19
(Thu)
 
 
 
 
 
20
(Fri)
 
 
 
 
 
21
(Sat)
 
 
 
 
 
22
(Sun/NH)
Shooto
--:--
 
 
 
 
 
23
(Mon/NH)
 
 
 
 
 
24
(Tue)
 
 
 
 
 
25
(Wed)
 
 
 
 
 
26
(Thu)
 
 
 
 
 
27
(Fri)
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
28
(Sat)
 
 
 
 
 
29
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
 
30
(Mon)
 
 
 
 
 

2024/10

1
(Tue)
 
 
 
 
 
2
(Wed)
 
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
3
(Thu)
 
 
 
 
 
4
(Fri)
 
 
 
 
 
5
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
6
(Sun)
 
 
 
 
 
7
(Mon)
 
 
 
 
 
8
(Tue)
 
 
 
 
 
9
(Wed)
 
 
 
 
 
10
(Thu)
Freedoms
--:--
 
 
 
 
 
11
(Fri)
 
 
 
 
 
12
(Sat)
 
 
 
 
 
13
(Sun)
Shoot Boxing
--:--
 
Diana
11:30
 
 
 
 
 
14
(Mon/NH)
Actwres girlZ
11:45
 
 
 
 
 
15
(Tue)