Jun
2014
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
1
Ganbare/DDT
12:00 Tokyo
Stardom
12:00 Tokyo
korakuen hall
Big Japan
13:00 Shizuoka
Eikyo-inc head office
Big Japan
13:00 Kanagawa
Secret Base
13:00 Tokyo
Nishi-chofu martial arts arena
JWP
13:00 Tokyo
JWP Dojo
Shien
15:00 Osaka
Spa world
WNC
15:15 Akita
Odate Civic Gymnasium
DDT
15:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Big Japan
15:30 Kanagawa
New Japan
17:00 Hyogo
Akashi industrial development center
Dragon Gate
17:00 Kagawa
Takamatsu symbol tower
Zero1
18:00 Tokyo
korakuen hall
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Union
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
2
Dragon Gate
19:30 Hyogo
dragon gate arena
3
New Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
Tenryu Project
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
4
New Japan
18:30 Saitama
Kasukabe fureai cube
Noah
18:30 Fukushima
Oz Academy
18:30 Tokyo
korakuen hall
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
TJPW
19:30 Tokyo
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
5
New Japan
18:30 Nagano
Chino Civic Hall Multi Hal
Noah
18:30 Miyagi
miyagino ward culture center
Dragon Gate
18:30 Tokyo
korakuen hall
DDT
19:00 Tokyo
Hanayashiki
Big Japan
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Wave
19:00 Saitama
IceRibbon Dojo
6
New Japan
18:30 Kyoto
kyoto kbs hall
Noah
18:30 Iwate
Nahan plaza
666
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
7
Ice Ribbon
13:00 Tokyo
Kitazawa town hall
Big Japan
14:10 Kanagawa
Gatoh Move
17:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
Dragon Gate
18:00 Hokkaido
Sapporo teisen hall
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
8
Michinoku
12:00 Tokyo
korakuen hall
DDT
13:00 Saitama
Saitama/Kawaguchi industrial engineering center
JWP
13:00 Tokyo
Itabashi Green Hall
Diana
13:00 Kanagawa
Diars ring kawasaki
Noah
14:00 Iwate
Taneichi gymnasium
Dragon Gate
14:00 Hokkaido
Sapporo teisen hall
Big Japan
14:10 Kanagawa
Freedoms
15:00 Okinawa
New Japan
17:00 Tokyo
Yoyogi 2nd Gymnasium
Wrestle-1
17:00 Gunma
new sunpia takasaki
JWP
17:00 Tokyo
Itabashi Green Hall
9
9
10
Dragon Gate
18:30 Kanagawa
Yokohama radiant hall
11
Wave
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Other
19:00 Tokyo
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
12
DDT
19:00 Fukuoka
Zero1
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
13
Noah
18:30 Tokyo
korakuen hall
14
Ice Ribbon
14:00 Saitama
IceRibbon Dojo
DDT
17:00 Fukuoka
WNC
17:00 Tokyo
Dragon Gate
18:00 Fukuoka
hakata starlanes
Big Japan
18:00 Shimane
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
15
All Japan
12:00 Tokyo
korakuen hall
KDOJO
12:00 Tokyo
Kitasenju THEATRE1010
Ice Ribbon
12:00 Hiroshima
Hiroshima industrial hall
Stardom
12:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Wave
12:30 Osaka
Joto civic center
Michinoku
13:00 Hyogo
Osaka
13:00 Osaka
azalea taisho
Dragon Gate
16:00 Fukuoka
hakata starlanes
Big Japan
16:00 Hiroshima
Hiroshima industrial hall
DDT
17:30 Osaka
Joto civic center
Gatoh Move
18:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
16
Dragon Gate
18:30 Yamaguchi
Kaikyo Messe Shimonoseki
Other
18:30 Tokyo
korakuen hall
17
KDOJO
15:30 Chiba
Kamagaya stadium
Dragon Gate
18:30 Kumamoto
Kumamoto distribution information hall
Big Japan
18:30 Toyama
Takaoka Techno Dome
18
KDOJO
15:30 Chiba
Kamagaya stadium
Wrestle-1
18:30 Oita
Oita Event Hall
Big Japan
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
Other
19:00 Kanagawa
shinyuri21hall
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
19
KDOJO
15:30 Chiba
Kamagaya stadium
Union
18:00 Tokyo
Wrestle-1
18:30 Fukuoka
Kita kyusyu palace
20
Dragon Gate
19:30 Hyogo
dragon gate arena
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
21
Big Japan
14:00 Hiroshima
Party fuji-zaka
Other
14:30 Tokyo
New Japan
17:00 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
Noah
18:00 Shizuoka
Shimada city sports center
Dragon Gate
18:00 Nagano
Wrestle-1
18:00 Kagoshima
Orocity hall
HARD HIT
18:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Michinoku
19:00 Iwate
Ogama kindergarten
22
JWP
TBD Saitama
Kawaguchi auto race
DDT
12:30 Ehime
Matsuyama city community Center
Sportiva
12:30 Aichi
Nagoya tikusa culture small hall
Wave
12:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Diana
13:00 Yamagata
TJPW
13:00 Tokyo
ouji basement monstar
Sendai Girls
15:00 Miyagi
Dragon Gate
16:00 Osaka
All Japan
17:00 Hokkaido
Seiundai Gumnasium
Big Japan
17:00 Ehime
Matsuyama city community Center
Michinoku
17:00 Iwate
Ogama kindergarten
KDOJO
17:00 Osaka
Wrestle-1
17:00 Fukuoka
hakata starlanes
Stardom
17:00 Osaka
Nishi civic center
Gatoh Move
17:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
Noah
17:30 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
23
All Japan
18:30 Hokkaido
Sendai Girls
19:00 Miyagi
miyagino ward culture center
24
Wrestle-1
18:30 Kumamoto
Kumamoto distribution information hall
Nishiguchi
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
25
All Japan
18:30 Hokkaido
Asahikawa local industry promotion center
Freedoms
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
JWP
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
26
WNC
18:00 Tokyo
shinjuku FACE
All Japan
18:30 Hokkaido
Big Japan
19:00 Kanagawa
Yokohama nigiwai-za
Zero1
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
27
Dragon Gate
18:30 Osaka
Toyonaka rose culture hall
Wrestle-1
19:00 Tokyo
korakuen hall
Wave
19:00 Saitama
IceRibbon Dojo
28
Gatoh Move
13:00 Tokyo
Otsuka puroresu bank
Big Japan
14:00 Kanagawa
New Japan
17:00 Gifu
Gifu Industrial Hall
Noah
18:00 Kanagawa
Yokohama radiant hall
All Japan
18:00 Hokkaido
Sapporo teisen hall
Osaka
18:00 Osaka
Community plaza hirano
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Diana
18:00 Tokyo
shinjuku FACE
Dragon Gate
18:30 Aichi
KDOJO
18:30 Aomori
Aomori hamanasu(rugosa rose) hall
Michinoku
19:00 Iwate
Ogama kindergarten
Sportiva
19:00 Aichi
Suportiva arena
29
DDT
12:00 Tokyo
korakuen hall
Big Japan
12:00 Kanagawa
Reina
12:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
666
13:00 Tokyo
Neo masquerade
JWP
13:00 Tokyo
Hanayashiki
Oz Academy
14:00 Fukuoka
hakata starlanes
KDOJO
15:00 Akita
Akita selion plaza
All Japan
16:00 Hokkaido
Sapporo teisen hall
Dragon Gate
17:00 Ishikawa
Kanazawa distribution hall
Michinoku
17:00 Iwate
Ogama kindergarten
Wrestle-1
18:00 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
New Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
30
All Japan
18:30 Hokkaido
Hakodate merchandise mart
1
Dragon Gate
19:00 Shizuoka
twinmesse shizuoka
2
Strong Style
18:30 Tokyo
korakuen hall
Big Japan
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
3
Dragon Gate
18:30 Tokyo
korakuen hall
Ganbare/DDT
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
4
New Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
Wave
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
5
Gatoh Move
13:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
Noah
17:00 Tokyo
Ariake Colosseum
Dragon Gate
18:00 Hiroshima
Fukuyama big rose
Big Japan
18:00 Fukuoka
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
Michinoku
19:00 Iwate
Ogama kindergarten
Heat-Up
19:00 Kanagawa
Yokohama nigiwai-za

2024/4

16
(Tue)
 
 
Evolution
19:00
 
 
 
17
(Wed)
 
GLEAT
18:30
JUST TAP OUT
19:00
 
 
 
18
(Thu)
All Japan
18:30
 
 
 
 
19
(Fri)
 
 
Tenryu Project
18:30
 
 
20
(Sat)
 
 
Other
18:45
 
 
 
21
(Sun)
RISE
17:15
 
 
 
 
22
(Mon)
New Japan
18:30
Noah
19:00
 
 
 
23
(Tue)
New Japan
18:30
Nishiguchi
19:00
PROMINENCE
19:00
 
 
 
24
(Wed)
Big Japan
18:30
 
 
 
 
25
(Thu)
 
 
 
 
 
26
(Fri)
 
 
Actwres girlZ
18:45
 
 
27
(Sat)
 
 
Other
18:45
 
 
 
28
(Sun)
Oz Academy
11:30
 
666
18:10
 
 
29
(Mon/NH)
Diana
11:30
 
 
Marvelous
18:30
 
 
 
30
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 

2024/5

1
(Wed)
 
 
 
 
 
2
(Thu)
Freedoms
18:45
 
 
 
 
3
(Fri/NH)
Marvelous
11:30
 
Deep
18:00
 
 
 
 
 
4
(Sat/NH)
 
 
 
Noah
16:00
 
5
(Sun/NH)
Wave
11:30
DDT
18:30
 
Actwres girlZ
12:00
 
 
6
(Mon/NH)
TJPW
11:30
All Japan
18:30
 
Evolution
12:30
Tenryu Project
18:00
Other
18:00
 
 
 
7
(Tue)
 
 
 
 
 
8
(Wed)
 
 
 
 
 
9
(Thu)
Dragon Gate
18:30
 
 
 
 
10
(Fri)
JUST TAP OUT
18:30
 
 
Sendai Girls
19:00
 
 
11
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
12
(Sun)
Stardom
11:30
Oz Academy
18:00
 
 
 
13
(Mon)
New Japan
18:30
 
 
 
 
14
(Tue)
 
 
Marvelous
19:00
 
 
 
15
(Wed)
 
 
 
 
 
16
(Thu)
 
 
 
 
 
17
(Fri)
 
 
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
18
(Sat)
 
 
TJPW
12:00
Ganbare
18:30
 
 
19
(Sun)
Big Japan
11:30
RISE
17:15
 
 
 
 
20
(Mon)
 
 
Tenryu Project
18:30
 
 
21
(Tue)
Noah
18:30
 
 
 
 
22
(Wed)
Noah
18:30
 
Evolution
19:00
 
 
 
23
(Thu)
Other
18:45
 
 
Freedoms
19:00
 
 
24
(Fri)
Dradition
18:30
 
Actwres girlZ
18:45
 
 
25
(Sat)
 
 
 
 
JWP
18:00
26
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
27
(Mon)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
 
 
 
28
(Tue)
 
Nishiguchi
19:00
Basara
19:30
 
 
 
29
(Wed)
All Japan
18:30
Noah
19:00
Big Japan
18:30
 
 
30
(Thu)
New Japan
18:30
 
Gatoh Move
19:00
 
Marvelous
19:00
 
 
 
31
(Fri)
New Japan
18:30
 
 
Actwres girlZ
18:45
 
 

2024/6

1
(Sat)
 
 
Evolution
19:00
 
 
 
2
(Sun)
Stardom
11:30
 
 
 
 
3
(Mon)
New Japan
18:30
 
 
 
 
 
4
(Tue)
 
 
All Japan
18:30
 
 
 
5
(Wed)
 
DDT
19:00
 
 
 
6
(Thu)
DDT
18:30
GLEAT
18:30
 
 
 
 
7
(Fri)
 
Wave
19:00
 
 
 
8
(Sat)
 
 
 
 
 
9
(Sun)
TJPW
11:30
Noah
18:30
Oz Academy
12:00
Sendai Girls
18:00
Big Japan
17:30
 
 
10
(Mon)
New Japan
18:00
 
 
 
 
 
11
(Tue)
 
 
 
 
 
12
(Wed)
Other
18:15
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
13
(Thu)
 
 
 
 
 
14
(Fri)
 
Shooto
--:--
 
 
 
 
15
(Sat)
Shoot Boxing
--:--
 
 
Tenryu Project
12:00
TTT
19:00
 
 
 
16
(Sun)
Big Japan
11:30
 
JWP
18:00
 
 
17
(Mon)
 
 
 
 
 
18
(Tue)
 
 
Marvelous
19:00
 
 
 
19
(Wed)
Noah
19:00
 
 
 
 
20
(Thu)
 
 
Freedoms
19:00
 
 
21
(Fri)
Michinoku
18:30
 
Basara
19:30
 
 
 
22
(Sat)
 
 
 
 
 
23
(Sun)
Ice Ribbon
11:30
 
 
 
 
24
(Mon)
 
 
 
 
 
25
(Tue)
 
 
YMZ
19:00
 
 
26
(Wed)
 
 
Hokuto
19:00
 
 
 
27
(Thu)
 
 
 
 
 
28
(Fri)
 
 
 
 
 
29
(Sat)
Stardom
11:30
 
 
 
 
30
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
 

2024/7

1
(Mon)
 
 
 
 
 
2
(Tue)
 
 
 
 
 
3
(Wed)
New Japan
18:30
 
 
 
 
 
4
(Thu)
 
 
All Japan
18:30
 
 
 
5
(Fri)
 
 
 
 
 
6
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
7
(Sun)
 
 
 
 
 
8
(Mon)
 
 
 
 
 
9
(Tue)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
 
 
 
10
(Wed)
 
 
 
 
 
11
(Thu)
Freedoms
18:45
 
 
 
 
 
12
(Fri)
 
 
 
 
 
13
(Sat)
 
 
 
 
 
14
(Sun)
 
Oz Academy
18:00
Ice Ribbon
12:00
 
 
 
15
(Mon/NH)
Sendai Girls
11:30
 
 
 
 
16
(Tue)
 
Dragon Gate
18:30
 
 
 
 
17
(Wed)
Asuka
18:30
 
Tenryu Project
18:30
 
 
18
(Thu)
 
 
 
 
 
19
(Fri)
 
 
 
 
 
20
(Sat)
TJPW
11:00
 
 
 
 
 
21
(Sun)
Shooto
--:--
 
 
 
DDT
14:00
Itabashi
13:00
 
22
(Mon)
 
 
 
 
 
23
(Tue)
 
 
 
 
 
24
(Wed)
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
25
(Thu)
Big Japan
18:30
 
 
 
 
26
(Fri)
 
 
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
27
(Sat)
 
 
 
 
 
28
(Sun)
ZERO1
11:30
 
 
 
 
29
(Mon)
 
 
 
 
 
30
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 
 
31
(Wed)
 
 
 
 
 

2024/8

1
(Thu)
 
 
 
 
 
2
(Fri)
 
 
 
 
 
3
(Sat)
 
 
 
 
 
4
(Sun)
Basara
12:00
 
 
 
 
 
5
(Mon)
 
 
 
 
 
6
(Tue)
New Japan
--:--
 
 
 
 
 
7
(Wed)
New Japan
--:--
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
8
(Thu)
Marvelous
--:--
 
 
 
 
 
9
(Fri)
 
 
 
 
 
10
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
11
(Sun/NH)
JWP
11:30
 
 
 
 
 
12
(Mon/NH)
DDT
11:30
 
Big Japan
18:30
 
 
 
 
13
(Tue)
 
 
 
 
 
14
(Wed)
Actwres girlZ
18:30
 
 
 
 
15
(Thu)
Stardom
--:--
 
 
 
 
 
16
(Fri)
 
 
 
 
 
17
(Sat)
Shoot Boxing
--:--
 
 
 
New Japan
--:--
 
 
18
(Sun)
Oz Academy
11:30
 
 
New Japan
--:--
 
 
19
(Mon)
 
 
 
 
 
20
(Tue)
Heat-Up
--:--
 
 
 
 
 
21
(Wed)
 
 
 
 
 
22
(Thu)
 
 
 
 
 
23
(Fri)
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
 
24
(Sat)
Ice Ribbon
11:30
 
 
 
 
 
25
(Sun)
DDT
18:30
 
 
 
 
 
26
(Mon)
 
 
 
 
 
27
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 
 
28
(Wed)
 
Stardom
--:--
 
 
 
 
29
(Thu)
Freedoms
--:--
 
 
 
 
 
30
(Fri)
 
 
 
 
 
31
(Sat)
Gatoh Move
11:30
 
 
 
 
 

2024/9

1
(Sun)
 
 
 
 
 
2
(Mon)
 
 
 
 
 
3
(Tue)
 
 
 
 
 
4
(Wed)
 
 
 
 
 
5
(Thu)
 
 
 
 
 
6
(Fri)
 
 
 
 
 
7
(Sat)
 
 
 
 
 
8
(Sun)
 
 
 
 
 
9
(Mon)
 
 
 
 
 
10
(Tue)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
11
(Wed)
 
 
 
 
 
12
(Thu)
 
 
 
 
 
13
(Fri)
 
 
 
 
 
14
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
15
(Sun)
 
Oz Academy
18:00
 
 
 
 
16
(Mon/NH)
 
 
 
 
 
17
(Tue)
 
 
 
 
 
18
(Wed)
 
 
 
 
 
19
(Thu)
 
 
 
 
 
20
(Fri)
 
 
 
 
 
21
(Sat)
 
 
 
 
 
22
(Sun/NH)
Shooto
--:--
 
 
 
 
 
23
(Mon/NH)
 
 
 
 
 
24
(Tue)
 
 
 
 
 
25
(Wed)
 
 
 
 
 
26
(Thu)
 
 
 
 
 
27
(Fri)
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
28
(Sat)
 
 
 
 
 
29
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
 
30
(Mon)
 
 
 
 
 

2024/10

1
(Tue)
 
 
 
 
 
2
(Wed)
 
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
3
(Thu)
 
 
 
 
 
4
(Fri)
 
 
 
 
 
5
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
6
(Sun)
 
 
 
 
 
7
(Mon)
 
 
 
 
 
8
(Tue)
 
 
 
 
 
9
(Wed)
 
 
 
 
 
10
(Thu)
Freedoms
--:--
 
 
 
 
 
11
(Fri)
 
 
 
 
 
12
(Sat)
 
 
 
 
 
13
(Sun)
Shoot Boxing
--:--
 
Diana
11:30
 
 
 
 
 
14
(Mon/NH)
Actwres girlZ
11:45
 
 
 
 
 
15
(Tue)