Oct
2013
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
1
Big Japan
19:00 Tokyo
korakuen hall
2
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
DDT
19:30 Tokyo
shinjuku FACE
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
3
Dragon Gate
18:30 Kumamoto
Kumamoto distribution information hall
Big Japan
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
4
Dragon Gate
18:30 Fukuoka
Kokura north gymnasium
JWP
18:30 Tokyo
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Reina
19:00 Tokyo
Tobu friend hall
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
5
Freedoms
14:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
DDT
15:00 Fukushima
Noah
17:00 Kanagawa
Yokohama Cultural Gymnasium
Big Japan
18:00 Kagawa
Takamatsu symbol tower
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Michinoku
18:30 Yamagata
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
6
KDOJO
12:00 Tokyo
korakuen hall
Stardom
12:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Oz Academy
12:00 Tokyo
shinjuku FACE
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Diana
13:00 Kanagawa
Diars ring kawasaki
Michinoku
14:00 Aomori
Hatinohe hassyoku center kuriya hall
Dragon Gate
16:00 Fukuoka
hakata starlanes
Big Japan
17:30 Osaka
Joto civic center
Wrestle-1
18:00 Tokyo
korakuen hall
7
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
8
Wrestle-1
18:30 Fukushima
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
9
Dragon Gate
18:30 Tochigi
Tochigi pref cultural center
Big Japan
18:30 Ishikawa
Kanazawa distribution hall
Wrestle-1
18:30 Yamagata
Sakata City Gymnasium
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
10
Noah
18:30 Shizuoka
Dragon Gate
18:30 Tokyo
korakuen hall
Big Japan
18:30 Toyama
Takaoka Techno Dome
Wrestle-1
18:30 Akita
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
11
Noah
18:30 Aichi
Big Japan
18:30 Niigata
sun-village shibata
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
12
Ice Ribbon
14:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Noah
17:00 Hyogo
Kobe sambo hall
Big Japan
17:00 Miyagi
All Japan
18:00 Tokyo
korakuen hall
Dragon Gate
18:00 Hyogo
Himeji minato dome
KDOJO
18:00 Hokkaido
Wrestle-1
18:00 Aomori
hachinohe seagull view hotel
DDT
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
13
Sportiva
TBD Aichi
Nagoya tikusa culture small hall
Zero1
12:00 Tokyo
korakuen hall
Osaka
12:00 Osaka
Nasci hall Umeda
DDT
13:00 Hokkaido
Sapporo teisen hall
JWP
13:00 Tokyo
Itabashi Green Hall
WNC
13:30 Saitama
All Japan
15:00 Saitama
WNC
15:30 Saitama
Dragon Gate
17:00 Aichi
Nagoya telepia hall
KDOJO
17:00 Hokkaido
Sapporo teisen hall
Ice Ribbon
18:00 Tokyo
Itabashi Green Hall
14 public holiday
JWP
12:00 Tokyo
shinjuku FACE
DDT
12:30 Hokkaido
Sapporo teisen hall
Big Japan
12:30 Hokkaido
Sapporo teisen hall
KDOJO
12:30 Hokkaido
Sapporo teisen hall
WNC
13:00 Kanagawa
Yokohama radiant hall
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Reina
13:00 Kanagawa
Yokohama radiant hall
Zero1
14:00 Niigata
Big Japan
15:00 Hokkaido
Sapporo teisen hall
New Japan
16:00 Tokyo
Ryougoku Kokugikan
Dragon Gate
17:00 Hiroshima
Hiroshima industrial hall
Wrestle-1
17:00 Yamagata
Yamagata Sports Center
All Japan
17:30 Saitama
Kumagaya civic gymnasium
DDT
18:00 Hokkaido
Sapporo teisen hall
Big Japan
18:00 Hokkaido
Sapporo teisen hall
Michinoku
18:00 Iwate
KDOJO
18:00 Hokkaido
Sapporo teisen hall
15
All Japan
18:30 Tochigi
Tochigi pref cultural center
Big Japan
18:30 Hokkaido
Asahikawa local industry promotion center
Dragon Gate
19:30 Hyogo
dragon gate arena
16
New Japan
18:30 Fukushima
shirakawa municipal central gymnasium
Big Japan
18:30 Hokkaido
Wakkanai City Gymnasium
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
17
Sendai Girls
18:30 Tokyo
korakuen hall
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
18
All Japan
18:30 Yamagata
Big Japan
19:00 Tokyo
korakuen hall
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Diana
19:00 Kanagawa
lazona kawasaki plaza
TJPW
19:30 Tokyo
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
19
Big Japan
13:00 Kanagawa
Noah
18:00 Tokyo
Differ Ariake
Dragon Gate
18:00 Shizuoka
Shimizu marine building
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
20
DDT
12:00 Tokyo
korakuen hall
Stardom
12:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Big Japan
13:00 Hyogo
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Diamond Ring
13:00 Saitama
Kensuke office dojo
All Japan
14:00 Miyagi
KDOJO
14:00 Chiba
Dragon Gate
15:00 Fukushima
Sendai Girls
18:30 Miyagi
Aoba hosputal
21
21
22
DDT
16:00 Saitama
All Japan
18:30 Niigata
23
All Japan
18:30 Toyama
Takaoka ekuru
Union
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
24
Big Japan
19:00 Kanagawa
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
25
New Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Dragon Gate
19:30 Hyogo
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
26
DDT
12:30 Osaka
Big Japan
15:00 Mie
Noah
17:00 Hokkaido
Sapporo teisen hall
Wrestle-1
17:00 Chiba
TOHO-EIYUDEN(IGF)
17:30 Tokyo
TOKYO DOME
New Japan
18:00 Saitama
Dragon Gate
18:00 Hyogo
Kobe sambo hall
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
Michinoku
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
27
Diana
12:00 Tokyo
shinjuku FACE
Secret Base
13:00 Tokyo
Nishi-chofu martial arts arena
DDT
14:00 Tokyo
New Japan
15:00 Niigata
Uonuma-city Horinouchi Gymnasium
Noah
15:00 Hokkaido
Sapporo teisen hall
Big Japan
15:00 Fukuoka
hakata starlanes
Osaka
15:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Sendai Girls
15:00 Miyagi
miyagino ward culture center
All Japan
16:00 Tokyo
Ryougoku Kokugikan
666
16:00 Saitama
IceRibbon Dojo
JWP
16:00 Tokyo
Dragon Gate
17:00 Okayama
Kurashiki sanyo heights
HARD HIT
18:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
28
Big Japan
18:30 Oita
Oita Event Hall
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
29
Noah
18:30 Aomori
Aomori industrial hall
Big Japan
18:30 Hiroshima
Hiroshima industrial hall
Nishiguchi
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
Zero1
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
30
New Japan
18:00 Aichi
Toyohashi synthesis gymnasium
Noah
18:30 Iwate
Iwate pref. Gymnasium
Wave
18:30 Tokyo
korakuen hall
Freedoms
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ganbare/DDT
19:30 Tokyo
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
31
New Japan
18:30 Nagano
nagano sports park gymnasium
WNC
18:30 Tokyo
korakuen hall
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
666
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
1
Michinoku
18:30 Aomori
Aomori hamanasu(rugosa rose) hall
KDOJO
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
Zero1
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
2
Big Japan
12:00 Kanagawa
Ice Ribbon
14:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Big Japan
16:00 Kanagawa
New Japan
18:00 Gunma
new sunpia takasaki
Noah
18:00 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
DDT
18:00 Aichi
Losir hotel toyohashi
WNC
18:00 Tokyo
Michinoku
18:30 Fukushima
Fukusima City National Sports Festival Memorial Gymnasium
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
Reina
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING

2024/4

16
(Tue)
 
 
Evolution
19:00
 
 
 
17
(Wed)
 
GLEAT
18:30
JUST TAP OUT
19:00
 
 
 
18
(Thu)
All Japan
18:30
 
 
 
 
19
(Fri)
 
 
Tenryu Project
18:30
 
 
20
(Sat)
 
 
Other
18:45
 
 
 
21
(Sun)
RISE
17:15
 
 
 
 
22
(Mon)
New Japan
18:30
Noah
19:00
 
 
 
23
(Tue)
New Japan
18:30
Nishiguchi
19:00
PROMINENCE
19:00
 
 
 
24
(Wed)
Big Japan
18:30
 
 
 
 
25
(Thu)
 
 
 
 
 
26
(Fri)
 
 
Actwres girlZ
18:45
 
 
27
(Sat)
 
 
Other
18:45
 
 
 
28
(Sun)
Oz Academy
11:30
 
666
18:10
 
 
29
(Mon/NH)
Diana
11:30
 
 
Marvelous
18:30
 
 
 
30
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 

2024/5

1
(Wed)
 
 
 
 
 
2
(Thu)
Freedoms
18:45
 
 
 
 
3
(Fri/NH)
Marvelous
11:30
 
Deep
18:00
 
 
 
 
 
4
(Sat/NH)
 
 
 
Noah
16:00
 
5
(Sun/NH)
Wave
11:30
DDT
18:30
 
Actwres girlZ
12:00
 
 
6
(Mon/NH)
TJPW
11:30
All Japan
18:30
 
Evolution
12:30
Tenryu Project
18:00
Other
18:00
 
 
 
7
(Tue)
 
 
 
 
 
8
(Wed)
 
 
 
 
 
9
(Thu)
Dragon Gate
18:30
 
 
 
 
10
(Fri)
JUST TAP OUT
18:30
 
 
Sendai Girls
19:00
 
 
11
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
12
(Sun)
Stardom
11:30
Oz Academy
18:00
 
 
 
13
(Mon)
New Japan
18:30
 
 
 
 
14
(Tue)
 
 
Marvelous
19:00
 
 
 
15
(Wed)
 
 
 
 
 
16
(Thu)
 
 
 
 
 
17
(Fri)
 
 
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
18
(Sat)
 
 
TJPW
12:00
Ganbare
18:30
 
 
19
(Sun)
Big Japan
11:30
RISE
17:15
 
 
 
 
20
(Mon)
 
 
Tenryu Project
18:30
 
 
21
(Tue)
Noah
18:30
 
 
 
 
22
(Wed)
Noah
18:30
 
Evolution
19:00
 
 
 
23
(Thu)
Other
18:45
 
 
Freedoms
19:00
 
 
24
(Fri)
Dradition
18:30
 
Actwres girlZ
18:45
 
 
25
(Sat)
 
 
 
 
JWP
18:00
26
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
27
(Mon)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
 
 
 
28
(Tue)
 
Nishiguchi
19:00
Basara
19:30
 
 
 
29
(Wed)
All Japan
18:30
Noah
19:00
Big Japan
18:30
 
 
30
(Thu)
New Japan
18:30
 
Gatoh Move
19:00
 
Marvelous
19:00
 
 
 
31
(Fri)
New Japan
18:30
 
 
Actwres girlZ
18:45
 
 

2024/6

1
(Sat)
 
 
Evolution
19:00
 
 
 
2
(Sun)
Stardom
11:30
 
 
 
 
3
(Mon)
New Japan
18:30
 
 
 
 
 
4
(Tue)
 
 
All Japan
18:30
 
 
 
5
(Wed)
 
DDT
19:00
 
 
 
6
(Thu)
DDT
18:30
GLEAT
18:30
 
 
 
 
7
(Fri)
 
Wave
19:00
 
 
 
8
(Sat)
 
 
 
 
 
9
(Sun)
TJPW
11:30
Noah
18:30
Oz Academy
12:00
Sendai Girls
18:00
Big Japan
17:30
 
 
10
(Mon)
New Japan
18:00
 
 
 
 
 
11
(Tue)
 
 
 
 
 
12
(Wed)
Other
18:15
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
13
(Thu)
 
 
 
 
 
14
(Fri)
 
Shooto
--:--
 
 
 
 
15
(Sat)
Shoot Boxing
--:--
 
 
Tenryu Project
12:00
TTT
19:00
 
 
 
16
(Sun)
Big Japan
11:30
 
JWP
18:00
 
 
17
(Mon)
 
 
 
 
 
18
(Tue)
 
 
Marvelous
19:00
 
 
 
19
(Wed)
Noah
19:00
 
 
 
 
20
(Thu)
 
 
Freedoms
19:00
 
 
21
(Fri)
Michinoku
18:30
 
Basara
19:30
 
 
 
22
(Sat)
 
 
 
 
 
23
(Sun)
Ice Ribbon
11:30
 
 
 
 
24
(Mon)
 
 
 
 
 
25
(Tue)
 
 
YMZ
19:00
 
 
26
(Wed)
 
 
Hokuto
19:00
 
 
 
27
(Thu)
 
 
 
 
 
28
(Fri)
 
 
 
 
 
29
(Sat)
Stardom
11:30
 
 
 
 
30
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
 

2024/7

1
(Mon)
 
 
 
 
 
2
(Tue)
 
 
 
 
 
3
(Wed)
New Japan
18:30
 
 
 
 
 
4
(Thu)
 
 
All Japan
18:30
 
 
 
5
(Fri)
 
 
 
 
 
6
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
7
(Sun)
 
 
 
 
 
8
(Mon)
 
 
 
 
 
9
(Tue)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
 
 
 
10
(Wed)
 
 
 
 
 
11
(Thu)
Freedoms
18:45
 
 
 
 
 
12
(Fri)
 
 
 
 
 
13
(Sat)
 
 
 
 
 
14
(Sun)
 
Oz Academy
18:00
Ice Ribbon
12:00
 
 
 
15
(Mon/NH)
Sendai Girls
11:30
 
 
 
 
16
(Tue)
 
Dragon Gate
18:30
 
 
 
 
17
(Wed)
Asuka
18:30
 
Tenryu Project
18:30
 
 
18
(Thu)
 
 
 
 
 
19
(Fri)
 
 
 
 
 
20
(Sat)
TJPW
11:00
 
 
 
 
 
21
(Sun)
Shooto
--:--
 
 
 
DDT
14:00
Itabashi
13:00
 
22
(Mon)
 
 
 
 
 
23
(Tue)
 
 
 
 
 
24
(Wed)
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
25
(Thu)
Big Japan
18:30
 
 
 
 
26
(Fri)
 
 
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
27
(Sat)
 
 
 
 
 
28
(Sun)
ZERO1
11:30
 
 
 
 
29
(Mon)
 
 
 
 
 
30
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 
 
31
(Wed)
 
 
 
 
 

2024/8

1
(Thu)
 
 
 
 
 
2
(Fri)
 
 
 
 
 
3
(Sat)
 
 
 
 
 
4
(Sun)
Basara
12:00
 
 
 
 
 
5
(Mon)
 
 
 
 
 
6
(Tue)
New Japan
--:--
 
 
 
 
 
7
(Wed)
New Japan
--:--
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
8
(Thu)
Marvelous
--:--
 
 
 
 
 
9
(Fri)
 
 
 
 
 
10
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
11
(Sun/NH)
JWP
11:30
 
 
 
 
 
12
(Mon/NH)
DDT
11:30
 
Big Japan
18:30
 
 
 
 
13
(Tue)
 
 
 
 
 
14
(Wed)
Actwres girlZ
18:30
 
 
 
 
15
(Thu)
Stardom
--:--
 
 
 
 
 
16
(Fri)
 
 
 
 
 
17
(Sat)
Shoot Boxing
--:--
 
 
 
New Japan
--:--
 
 
18
(Sun)
Oz Academy
11:30
 
 
New Japan
--:--
 
 
19
(Mon)
 
 
 
 
 
20
(Tue)
Heat-Up
--:--
 
 
 
 
 
21
(Wed)
 
 
 
 
 
22
(Thu)
 
 
 
 
 
23
(Fri)
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
 
24
(Sat)
Ice Ribbon
11:30
 
 
 
 
 
25
(Sun)
DDT
18:30
 
 
 
 
 
26
(Mon)
 
 
 
 
 
27
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 
 
28
(Wed)
 
Stardom
--:--
 
 
 
 
29
(Thu)
Freedoms
--:--
 
 
 
 
 
30
(Fri)
 
 
 
 
 
31
(Sat)
Gatoh Move
11:30
 
 
 
 
 

2024/9

1
(Sun)
 
 
 
 
 
2
(Mon)
 
 
 
 
 
3
(Tue)
 
 
 
 
 
4
(Wed)
 
 
 
 
 
5
(Thu)
 
 
 
 
 
6
(Fri)
 
 
 
 
 
7
(Sat)
 
 
 
 
 
8
(Sun)
 
 
 
 
 
9
(Mon)
 
 
 
 
 
10
(Tue)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
11
(Wed)
 
 
 
 
 
12
(Thu)
 
 
 
 
 
13
(Fri)
 
 
 
 
 
14
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
15
(Sun)
 
Oz Academy
18:00
 
 
 
 
16
(Mon/NH)
 
 
 
 
 
17
(Tue)
 
 
 
 
 
18
(Wed)
 
 
 
 
 
19
(Thu)
 
 
 
 
 
20
(Fri)
 
 
 
 
 
21
(Sat)
 
 
 
 
 
22
(Sun/NH)
Shooto
--:--
 
 
 
 
 
23
(Mon/NH)
 
 
 
 
 
24
(Tue)
 
 
 
 
 
25
(Wed)
 
 
 
 
 
26
(Thu)
 
 
 
 
 
27
(Fri)
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
28
(Sat)
 
 
 
 
 
29
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
 
30
(Mon)
 
 
 
 
 

2024/10

1
(Tue)
 
 
 
 
 
2
(Wed)
 
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
3
(Thu)
 
 
 
 
 
4
(Fri)
 
 
 
 
 
5
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
6
(Sun)
 
 
 
 
 
7
(Mon)
 
 
 
 
 
8
(Tue)
 
 
 
 
 
9
(Wed)
 
 
 
 
 
10
(Thu)
Freedoms
--:--
 
 
 
 
 
11
(Fri)
 
 
 
 
 
12
(Sat)
 
 
 
 
 
13
(Sun)
Shoot Boxing
--:--
 
Diana
11:30
 
 
 
 
 
14
(Mon/NH)
Actwres girlZ
11:45
 
 
 
 
 
15
(Tue)