Dec
2013
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
1
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
JWP
13:00 Tokyo
Hanayashiki
TJPW
13:00 Tokyo
Kitazawa town hall
All Japan
15:00 Aichi
Nakamura sport center
Dragon Gate
16:00 Aichi
Nagoya Congress Center
Wrestle-1
16:00 Fukuoka
hakata starlanes
New Japan
17:00 Ehime
Texport Imabari
DDT
17:30 Tokyo
Kitazawa town hall
Zero1
18:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
2
All Japan
19:00 Tokyo
korakuen hall
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
3
All Japan
18:30 Fukushima
Fukusima City National Sports Festival Memorial Gymnasium
New Japan
19:00 Fukuoka
hakata starlanes
4
Noah
18:30 Tochigi
All Japan
18:30 Akita
Odate Civic Gymnasium
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Wave
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
5
New Japan
18:30 Hiroshima
Hiroshima Green Arena
Noah
18:30 Chiba
Chiba port arena sub arena
Dragon Gate
18:30 Tokyo
korakuen hall
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
BOYZ/DDT
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
6
WNC
18:00 Osaka
azalea taisho
New Japan
18:30 Shimane
Kunibiki messe
All Japan
18:30 Niigata
Niigata City Gymnasium
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
7
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
13:00 Ibaraki
Noah
17:00 Tokyo
Ariake Colosseum
Big Japan
17:00 Yamagata
Yamagata Big Wing
New Japan
18:00 Okayama
Dragon Gate
18:00 Hokkaido
Sapporo teisen hall
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
All Japan
18:30 Toyama
Toyama Techno Hall
Michinoku
18:30 Hokkaido
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
8
KDOJO
12:00 Chiba
chiba blue field
Stardom
12:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Oz Academy
12:00 Tokyo
korakuen hall
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Dragon Gate
14:00 Hokkaido
Sapporo teisen hall
Michinoku
14:00 Hokkaido
Yakumo town center
New Japan
16:00 Aichi
Aichi Prefectural Gymnasium
Freedoms
16:00 Chiba
All Japan
17:00 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
Gatoh Move
17:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
Big Japan
17:30 Kanagawa
Yokohama radiant hall
9
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
10
Dragon Gate
18:30 Kanagawa
Yokohama red brick warehous
Zero1
18:30 Osaka
11
Zero1
18:30 Aichi
New Japan
19:00 Yamagata
Yamagata Sports Center
Union
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
KDOJO
19:30 Aichi
Suportiva arena
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
Sportiva
20:00 Osaka
Dotonbori arena
12
Dragon Gate
18:30 Osaka
Toyonaka rose culture hall
KDOJO
18:30 Ehime
Strong Style
18:30 Tokyo
korakuen hall
New Japan
19:00 Yamagata
Yamagata Sports Center
Michinoku
19:00 Tokyo
Shinjuku LOFT
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
13
Dragon Gate
18:30 Ishikawa
Kanazawa distribution hall
Michinoku
18:30 Tokyo
korakuen hall
Zero1
18:30 Ibaraki
KDOJO
18:30 Kagawa
Takamatsu symbol tower
Big Japan
19:00 Kanagawa
Yokohama nigiwai-za
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
14
Osaka
12:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Gatoh Move
14:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
New Japan
16:00 Akita
Akita terrsa
Big Japan
17:00 Mie
Kuwana city gymnasium
Noah
18:00 Kochi
Kochi Sunpia CHRES
Dragon Gate
18:00 Hiroshima
Fukuyama big rose
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
15
Big Japan
12:00 Fukuoka
hakata starlanes
JWP
12:00 Tokyo
korakuen hall
Diana
12:00 Tokyo
shinjuku FACE
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
DDT
15:15 Fukuoka
hakata starlanes
Big Japan
15:15 Fukuoka
hakata starlanes
New Japan
16:00 Iwate
Shizukuishi Sports Park Gymnasium
Dragon Gate
17:00 Hyogo
Kobe sambo hall
Wave
17:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Noah
18:00 Kagawa
Takamatsu symbol tower
All Japan
18:00 Tokyo
korakuen hall
Big Japan
18:30 Fukuoka
hakata starlanes
KDOJO
18:30 Fukuoka
hakata starlanes
16
Noah
18:30 Yamaguchi
Yanai Municipal Gymnasium
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
17
Noah
18:30 Osaka
Toyonaka rose culture hall
Dragon Gate
18:30 Osaka
Higashi osaka city higashi gymnasium
Zero1
18:30 Tokyo
korakuen hall
DDT
19:00 Tokyo
Tobu friend hall
18
Osaka
18:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
KDOJO
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
19
Dragon Gate
18:30 Tokyo
korakuen hall
Osaka
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Nishiguchi
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
20
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
21
WNC
17:00 Gifu
Gifu Chamber of Commerce and Industry
Zero1
18:00 Tokyo
Takeshiba coliseum
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
New Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
Michinoku
19:00 Iwate
Ogama kindergarten
22
KDOJO
12:00 Chiba
chiba blue field
Diamond Ring
12:00 Saitama
Kensuke office dojo
Reina
12:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
JWP
13:00 Tokyo
Zero1
14:00 Tokyo
Takeshiba coliseum
KDOJO
16:00 Chiba
chiba blue field
Wrestle-1
16:00 Niigata
Sanjo welfare hall
Dragon Gate
17:00 Fukuoka
Fukuoka International Center
Michinoku
17:00 Iwate
Ogama kindergarten
Big Japan
17:30 Kanagawa
Wave
18:00 Osaka
KDOJO
19:00 Chiba
chiba blue field
23 public holiday
WNC
11:00 Tokyo
Kitasenju THEATRE1010
DDT
12:00 Tokyo
korakuen hall
Big Japan
12:00 Kanagawa
666
12:10 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Secret Base
13:00 Tokyo
Nishi-chofu martial arts arena
Osaka
13:00 Osaka
Matsushita IMP hall
WNC
14:15 Tokyo
Noah
15:00 Tokyo
Differ Ariake
WNC
16:00 Tokyo
Kitasenju THEATRE1010
Wrestle-1
16:00 Saitama
Tokorozawa Civic Gymnasium
Michinoku
17:00 Iwate
Ogama kindergarten
Stardom
17:30 Osaka
New Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
24
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
25
Freedoms
19:00 Tokyo
korakuen hall
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Sportiva
19:30 Aichi
Suportiva arena
26
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ganbare/DDT
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
27
Dragon Gate
18:30 Hyogo
Kobe sambo hall
Big Japan
19:00 Tokyo
Nishi-chofu martial arts arena
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Gatoh Move
19:00 Tokyo
Itabashi Green Hall
28
WNC
17:00 Mie
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Other
19:00 Okinawa
Music toan oto ichiba
29
Stardom
12:00 Tokyo
korakuen hall
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Sportiva
15:00 Aichi
Suportiva arena
Gatoh Move
16:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
Diana
17:30 Kanagawa
lazona kawasaki plaza
Wave
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Big Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
30
Gatoh Move
12:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
Diana
13:00 Kanagawa
Diars ring kawasaki
Wave
15:00 Tokyo
korakuen hall
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
31
Ice Ribbon
12:00 Tokyo
korakuen hall
TOHO-EIYUDEN(IGF)
15:00 Tokyo
Ryougoku Kokugikan
Gatoh Move
16:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
DDT
19:00 Tokyo
korakuen hall
Big Japan
19:00 Tokyo
korakuen hall
KDOJO
19:00 Tokyo
korakuen hall
Osaka
22:00 Osaka
Nasci hall Umeda
1 public holiday
Zero1
14:00 Tokyo
korakuen hall
Osaka
14:00 Osaka
Nasci hall Umeda
2
All Japan
12:00 Tokyo
korakuen hall
Osaka
14:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Big Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
3
All Japan
12:00 Tokyo
korakuen hall
Osaka
14:00 Osaka
Nasci hall Umeda
DDT
18:30 Tokyo
korakuen hall
4
Big Japan
13:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Ice Ribbon
13:00 Kanagawa
Yokohama radiant hall
Gatoh Move
13:00 Tokyo
Itabashi Green Hall
Stardom
14:00 Fukushima
Big palette fukushima
New Japan
17:00 Tokyo
TOKYO DOME
WNC
17:00 Kanagawa
Yokohama radiant hall
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Other
18:00 Tokyo
Itabashi Green Hall

2024/4

16
(Tue)
 
 
Evolution
19:00
 
 
 
17
(Wed)
 
GLEAT
18:30
JUST TAP OUT
19:00
 
 
 
18
(Thu)
All Japan
18:30
 
 
 
 
19
(Fri)
 
 
Tenryu Project
18:30
 
 
20
(Sat)
 
 
Other
18:45
 
 
 
21
(Sun)
RISE
17:15
 
 
 
 
22
(Mon)
New Japan
18:30
Noah
19:00
 
 
 
23
(Tue)
New Japan
18:30
Nishiguchi
19:00
PROMINENCE
19:00
 
 
 
24
(Wed)
Big Japan
18:30
 
 
 
 
25
(Thu)
 
 
 
 
 
26
(Fri)
 
 
Actwres girlZ
18:45
 
 
27
(Sat)
 
 
Other
18:45
 
 
 
28
(Sun)
Oz Academy
11:30
 
666
18:10
 
 
29
(Mon/NH)
Diana
11:30
 
 
Marvelous
18:30
 
 
 
30
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 

2024/5

1
(Wed)
 
 
 
 
 
2
(Thu)
Freedoms
18:45
 
 
 
 
3
(Fri/NH)
Marvelous
11:30
 
Deep
18:00
 
 
 
 
 
4
(Sat/NH)
 
 
 
Noah
16:00
 
5
(Sun/NH)
Wave
11:30
DDT
18:30
 
Actwres girlZ
12:00
 
 
6
(Mon/NH)
TJPW
11:30
All Japan
18:30
 
Evolution
12:30
Tenryu Project
18:00
Other
18:00
 
 
 
7
(Tue)
 
 
 
 
 
8
(Wed)
 
 
 
 
 
9
(Thu)
Dragon Gate
18:30
 
 
 
 
10
(Fri)
JUST TAP OUT
18:30
 
 
Sendai Girls
19:00
 
 
11
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
12
(Sun)
Stardom
11:30
Oz Academy
18:00
 
 
 
13
(Mon)
New Japan
18:30
 
 
 
 
14
(Tue)
 
 
Marvelous
19:00
 
 
 
15
(Wed)
 
 
 
 
 
16
(Thu)
 
 
 
 
 
17
(Fri)
 
 
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
18
(Sat)
 
 
TJPW
12:00
Ganbare
18:30
 
 
19
(Sun)
Big Japan
11:30
RISE
17:15
 
 
 
 
20
(Mon)
 
 
Tenryu Project
18:30
 
 
21
(Tue)
Noah
18:30
 
 
 
 
22
(Wed)
Noah
18:30
 
Evolution
19:00
 
 
 
23
(Thu)
Other
18:45
 
 
Freedoms
19:00
 
 
24
(Fri)
Dradition
18:30
 
Actwres girlZ
18:45
 
 
25
(Sat)
 
 
 
 
JWP
18:00
26
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
27
(Mon)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
 
 
 
28
(Tue)
 
Nishiguchi
19:00
Basara
19:30
 
 
 
29
(Wed)
All Japan
18:30
Noah
19:00
Big Japan
18:30
 
 
30
(Thu)
New Japan
18:30
 
Gatoh Move
19:00
 
Marvelous
19:00
 
 
 
31
(Fri)
New Japan
18:30
 
 
Actwres girlZ
18:45
 
 

2024/6

1
(Sat)
 
 
Evolution
19:00
 
 
 
2
(Sun)
Stardom
11:30
 
 
 
 
3
(Mon)
New Japan
18:30
 
 
 
 
 
4
(Tue)
 
 
All Japan
18:30
 
 
 
5
(Wed)
 
DDT
19:00
 
 
 
6
(Thu)
DDT
18:30
GLEAT
18:30
 
 
 
 
7
(Fri)
 
Wave
19:00
 
 
 
8
(Sat)
 
 
 
 
 
9
(Sun)
TJPW
11:30
Noah
18:30
Oz Academy
12:00
Sendai Girls
18:00
Big Japan
17:30
 
 
10
(Mon)
New Japan
18:00
 
 
 
 
 
11
(Tue)
 
 
 
 
 
12
(Wed)
Other
18:15
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
13
(Thu)
 
 
 
 
 
14
(Fri)
 
Shooto
--:--
 
 
 
 
15
(Sat)
Shoot Boxing
--:--
 
 
Tenryu Project
12:00
TTT
19:00
 
 
 
16
(Sun)
Big Japan
11:30
 
JWP
18:00
 
 
17
(Mon)
 
 
 
 
 
18
(Tue)
 
 
Marvelous
19:00
 
 
 
19
(Wed)
Noah
19:00
 
 
 
 
20
(Thu)
 
 
Freedoms
19:00
 
 
21
(Fri)
Michinoku
18:30
 
Basara
19:30
 
 
 
22
(Sat)
 
 
 
 
 
23
(Sun)
Ice Ribbon
11:30
 
 
 
 
24
(Mon)
 
 
 
 
 
25
(Tue)
 
 
YMZ
19:00
 
 
26
(Wed)
 
 
Hokuto
19:00
 
 
 
27
(Thu)
 
 
 
 
 
28
(Fri)
 
 
 
 
 
29
(Sat)
Stardom
11:30
 
 
 
 
30
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
 

2024/7

1
(Mon)
 
 
 
 
 
2
(Tue)
 
 
 
 
 
3
(Wed)
New Japan
18:30
 
 
 
 
 
4
(Thu)
 
 
All Japan
18:30
 
 
 
5
(Fri)
 
 
 
 
 
6
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
7
(Sun)
 
 
 
 
 
8
(Mon)
 
 
 
 
 
9
(Tue)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
 
 
 
10
(Wed)
 
 
 
 
 
11
(Thu)
Freedoms
18:45
 
 
 
 
 
12
(Fri)
 
 
 
 
 
13
(Sat)
 
 
 
 
 
14
(Sun)
 
Oz Academy
18:00
Ice Ribbon
12:00
 
 
 
15
(Mon/NH)
Sendai Girls
11:30
 
 
 
 
16
(Tue)
 
Dragon Gate
18:30
 
 
 
 
17
(Wed)
Asuka
18:30
 
Tenryu Project
18:30
 
 
18
(Thu)
 
 
 
 
 
19
(Fri)
 
 
 
 
 
20
(Sat)
TJPW
11:00
 
 
 
 
 
21
(Sun)
Shooto
--:--
 
 
 
DDT
14:00
Itabashi
13:00
 
22
(Mon)
 
 
 
 
 
23
(Tue)
 
 
 
 
 
24
(Wed)
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
25
(Thu)
Big Japan
18:30
 
 
 
 
26
(Fri)
 
 
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
27
(Sat)
 
 
 
 
 
28
(Sun)
ZERO1
11:30
 
 
 
 
29
(Mon)
 
 
 
 
 
30
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 
 
31
(Wed)
 
 
 
 
 

2024/8

1
(Thu)
 
 
 
 
 
2
(Fri)
 
 
 
 
 
3
(Sat)
 
 
 
 
 
4
(Sun)
Basara
12:00
 
 
 
 
 
5
(Mon)
 
 
 
 
 
6
(Tue)
New Japan
--:--
 
 
 
 
 
7
(Wed)
New Japan
--:--
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
8
(Thu)
Marvelous
--:--
 
 
 
 
 
9
(Fri)
 
 
 
 
 
10
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
11
(Sun/NH)
JWP
11:30
 
 
 
 
 
12
(Mon/NH)
DDT
11:30
 
Big Japan
18:30
 
 
 
 
13
(Tue)
 
 
 
 
 
14
(Wed)
Actwres girlZ
18:30
 
 
 
 
15
(Thu)
Stardom
--:--
 
 
 
 
 
16
(Fri)
 
 
 
 
 
17
(Sat)
Shoot Boxing
--:--
 
 
 
New Japan
--:--
 
 
18
(Sun)
Oz Academy
11:30
 
 
New Japan
--:--
 
 
19
(Mon)
 
 
 
 
 
20
(Tue)
Heat-Up
--:--
 
 
 
 
 
21
(Wed)
 
 
 
 
 
22
(Thu)
 
 
 
 
 
23
(Fri)
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
 
24
(Sat)
Ice Ribbon
11:30
 
 
 
 
 
25
(Sun)
DDT
18:30
 
 
 
 
 
26
(Mon)
 
 
 
 
 
27
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 
 
28
(Wed)
 
Stardom
--:--
 
 
 
 
29
(Thu)
Freedoms
--:--
 
 
 
 
 
30
(Fri)
 
 
 
 
 
31
(Sat)
Gatoh Move
11:30
 
 
 
 
 

2024/9

1
(Sun)
 
 
 
 
 
2
(Mon)
 
 
 
 
 
3
(Tue)
 
 
 
 
 
4
(Wed)
 
 
 
 
 
5
(Thu)
 
 
 
 
 
6
(Fri)
 
 
 
 
 
7
(Sat)
 
 
 
 
 
8
(Sun)
 
 
 
 
 
9
(Mon)
 
 
 
 
 
10
(Tue)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
11
(Wed)
 
 
 
 
 
12
(Thu)
 
 
 
 
 
13
(Fri)
 
 
 
 
 
14
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
15
(Sun)
 
Oz Academy
18:00
 
 
 
 
16
(Mon/NH)
 
 
 
 
 
17
(Tue)
 
 
 
 
 
18
(Wed)
 
 
 
 
 
19
(Thu)
 
 
 
 
 
20
(Fri)
 
 
 
 
 
21
(Sat)
 
 
 
 
 
22
(Sun/NH)
Shooto
--:--
 
 
 
 
 
23
(Mon/NH)
 
 
 
 
 
24
(Tue)
 
 
 
 
 
25
(Wed)
 
 
 
 
 
26
(Thu)
 
 
 
 
 
27
(Fri)
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
28
(Sat)
 
 
 
 
 
29
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
 
30
(Mon)
 
 
 
 
 

2024/10

1
(Tue)
 
 
 
 
 
2
(Wed)
 
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
3
(Thu)
 
 
 
 
 
4
(Fri)
 
 
 
 
 
5
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
6
(Sun)
 
 
 
 
 
7
(Mon)
 
 
 
 
 
8
(Tue)
 
 
 
 
 
9
(Wed)
 
 
 
 
 
10
(Thu)
Freedoms
--:--
 
 
 
 
 
11
(Fri)
 
 
 
 
 
12
(Sat)
 
 
 
 
 
13
(Sun)
Shoot Boxing
--:--
 
Diana
11:30
 
 
 
 
 
14
(Mon/NH)
Actwres girlZ
11:45
 
 
 
 
 
15
(Tue)