Mar
2014
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
1
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Gatoh Move
13:00 Tokyo
Otsuka puroresu bank
Noah
18:00 Ehime
Dragon Gate
18:00 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
DDT
18:00 Hiroshima
Hiroshima industrial hall
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Zero1
18:30 Osaka
666
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
2
Wave
12:00 Tokyo
korakuen hall
DDT
12:30 Osaka
Diana
13:00 Kanagawa
Diars ring kawasaki
KDOJO
14:00 Chiba
chiba blue field
Dragon Gate
15:00 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
Noah
17:00 Tokushima
Tokushima city gymnasium
Wrestle-1
17:00 Tokyo
Ryougoku Kokugikan
JWP
17:00 Tokyo
Hanayashiki
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Oz Academy
18:00 Tokyo
shinjuku FACE
Big Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
3
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Dragon Gate
19:30 Hyogo
dragon gate arena
4
BOYZ/DDT
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
5
Dragon Gate
18:30 Kanagawa
Yokohama radiant hall
KDOJO
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
6
Dragon Gate
18:30 Tokyo
korakuen hall
New Japan
19:00 Tokyo
Ota City General Gymnasium
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
7
New Japan
18:30 Shizuoka
Fujisan Messe
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
8
Ice Ribbon
14:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Noah
17:00 Tokyo
Ariake Colosseum
Big Japan
17:00 Fukushima
Fukusima City National Sports Festival Memorial Gymnasium
Dragon Gate
18:00 Aichi
Nagoya Congress Center
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Gatoh Move
18:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
9
Zero1
12:00 Tokyo
korakuen hall
Stardom
12:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Diana
12:00 Tokyo
shinjuku FACE
DDT
13:00 Saitama
Kasukabe fureai cube
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
13:00 Aichi
Tsuyuhashi Sports Center
Gatoh Move
13:00 Tokyo
Otsuka puroresu bank
New Japan
15:00 Shizuoka
act city hamamatsu
WNC
17:00 Tokyo
shinjuku FACE
Freedoms
17:00 Aichi
Tsuyuhashi Sports Center
Dragon Gate
18:00 Saitama
10
Big Japan
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
11
11
12
New Japan
18:30 Aomori
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
13
New Japan
18:30 Iwate
Iwate pref. Gymnasium
Dragon Gate
18:30 Nagano
Wrestle-1
18:30 Kochi
Kochi Sunpia CHRES
Freedoms
19:00 Tokyo
korakuen hall
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
14
Dragon Gate
TBD Hyogo
dragon gate arena
Wrestle-1
18:30 Kagawa
takamatsu civic general gymnasium
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
15
TJPW
13:00 Tokyo
ouji basement monstar
Dragon Gate
18:00 Hiroshima
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Wrestle-1
18:00 Kyoto
kyoto kbs hall
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Sendai Girls
18:00 Miyagi
miyagino ward culture center
New Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
WNC
18:30 Saitama
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
Michinoku
19:00 Iwate
Ogama kindergarten
16
Stardom
12:00 Tokyo
korakuen hall
DDT
13:00 Tochigi
Koyama city culture center
Big Japan
13:00 Osaka
Higashinari civic center
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Dragon Gate
15:00 Wakayama
Wakayama Prefectural Gymnasium
All Japan
16:00 Chiba
chiba blue field
Noah
17:00 Niigata
Ao-re Nagaoka
Big Japan
17:00 Osaka
Higashinari civic center
Michinoku
17:00 Iwate
Ogama kindergarten
JWP
17:00 Tokyo
Itabashi Green Hall
Ice Ribbon
17:00 Osaka
Minato civic center
New Japan
18:00 Toyama
Takaoka Techno Dome
17
New Japan
18:30 Niigata
Tsubame City Gymnasium
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
18
Big Japan
18:30 Hiroshima
Hiroshima industrial hall
All Japan
19:00 Tokyo
korakuen hall
Zero1
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
19
New Japan
18:30 Nagano
nagano sports park gymnasium
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Wave
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
20
New Japan
18:30 Saitama
Kumagaya civic gymnasium
Big Japan
18:30 Tottori
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
JWP
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
21 public holiday
DDT
12:00 Tokyo
korakuen hall
Osaka
12:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Big Japan
13:00 Fukuoka
hakata starlanes
KDOJO
14:00 Chiba
chiba blue field
WNC
14:30 Osaka
azalea taisho
Osaka
16:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Gatoh Move
17:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
Michinoku
17:30 Aomori
Hatinohe hassyoku center kuriya hall
Dragon Gate
18:00 Aichi
Zero1
18:00 Fukuoka
hakata starlanes
Noah
18:30 Tokyo
korakuen hall
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
22
Ice Ribbon
13:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Zero1
14:00 Kumamoto
New Japan
17:00 Aichi
All Japan
18:00 Tochigi
Dragon Gate
18:00 Toyama
Takaoka ekuru
Big Japan
18:00 Kagawa
Takamatsu symbol tower
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Michinoku
18:30 Iwate
Yahaba town gymnasium
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
Wrestle-1
18:30 Tokyo
korakuen hall
23
Noah
13:00 Saitama
Kasukabe fureai cube
Union
13:00 Kanagawa
lazona kawasaki plaza
Secret Base
13:00 Tokyo
Nishi-chofu martial arts arena
JWP
13:00 Tokyo
JWP Dojo
Michinoku
14:00 Miyagi
Sendai hills hotel
Osaka
15:00 Osaka
Nasci hall Umeda
New Japan
16:00 Hyogo
Amagasaki Baycom Gymnasium
Dragon Gate
17:00 Gifu
Gifu Chamber of Commerce and Industry
Diana
17:30 Kanagawa
lazona kawasaki plaza
24
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
25
25
26
All Japan
18:30 Chiba
Choshi-city gymnasium
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
27
Big Japan
19:00 Tokyo
korakuen hall
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
28
All Japan
18:30 Mie
messe wing mie
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
29
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Big Japan
13:30 Tokyo
Ice Ribbon
14:00 Saitama
IceRibbon Dojo
WNC
17:00 Saitama
New Japan
18:00 Okinawa
Okinawa Prefectural Budokan
Noah
18:00 Gunma
All Japan
18:00 Kyoto
kyoto kbs hall
Dragon Gate
18:00 Hyogo
Kobe sambo hall
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
30
Sportiva
TBD Aichi
Nagoya tikusa culture small hall
DDT
1:00: Tokyo
Shinkiba 1st RING
Ice Ribbon
12:00 Tokyo
korakuen hall
Stardom
12:30 Fukuoka
Noah
13:00 Ibaraki
Zero1
13:00 Tokyo
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Oz Academy
13:00 Aichi
Nagoya diamond hall
All Japan
15:00 Ishikawa
Kanazawa distribution hall
Dragon Gate
16:00 Okayama
Orange hall
Gatoh Move
16:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
Michinoku
17:00 Iwate
Ogama kindergarten
Wrestle-1
17:00 Saitama
Hasuda Synthesis Civic Gymnasium (PALTHY)
Big Japan
18:00 Aichi
Nagoya diamond hall
31
Zero1
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Nishiguchi
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
1
Tenryu Project
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
2
New Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
Gatoh Move
19:00 Osaka
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
3
New Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
Freedoms
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
4
Osaka
18:30 Osaka
Nasci hall Umeda
Gatoh Move
19:03 Aichi
Suportiva arena
Dragon Gate
19:30 Hyogo
dragon gate arena
5
TJPW
13:30 Kanagawa
lazona kawasaki plaza
DDT
18:00 Kanagawa
lazona kawasaki plaza
TOHO-EIYUDEN(IGF)
18:00 Tokyo
Ryougoku Kokugikan
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Gatoh Move
18:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
Dragon Gate
18:30 Shizuoka
Kiramesse Numazu
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field

2024/4

16
(Tue)
 
 
Evolution
19:00
 
 
 
17
(Wed)
 
GLEAT
18:30
JUST TAP OUT
19:00
 
 
 
18
(Thu)
All Japan
18:30
 
 
 
 
19
(Fri)
 
 
Tenryu Project
18:30
 
 
20
(Sat)
 
 
Other
18:45
 
 
 
21
(Sun)
RISE
17:15
 
 
 
 
22
(Mon)
New Japan
18:30
Noah
19:00
 
 
 
23
(Tue)
New Japan
18:30
Nishiguchi
19:00
PROMINENCE
19:00
 
 
 
24
(Wed)
Big Japan
18:30
 
 
 
 
25
(Thu)
 
 
 
 
 
26
(Fri)
 
 
Actwres girlZ
18:45
 
 
27
(Sat)
 
 
Other
18:45
 
 
 
28
(Sun)
Oz Academy
11:30
 
666
18:10
 
 
29
(Mon/NH)
Diana
11:30
 
 
Marvelous
18:30
 
 
 
30
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 

2024/5

1
(Wed)
 
 
 
 
 
2
(Thu)
Freedoms
18:45
 
 
 
 
3
(Fri/NH)
Marvelous
11:30
 
Deep
18:00
 
 
 
 
 
4
(Sat/NH)
 
 
 
Noah
16:00
 
5
(Sun/NH)
Wave
11:30
DDT
18:30
 
Actwres girlZ
12:00
 
 
6
(Mon/NH)
TJPW
11:30
All Japan
18:30
 
Evolution
12:30
Tenryu Project
18:00
Other
18:00
 
 
 
7
(Tue)
 
 
 
 
 
8
(Wed)
 
 
 
 
 
9
(Thu)
Dragon Gate
18:30
 
 
 
 
10
(Fri)
JUST TAP OUT
18:30
 
 
Sendai Girls
19:00
 
 
11
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
12
(Sun)
Stardom
11:30
Oz Academy
18:00
 
 
 
13
(Mon)
New Japan
18:30
 
 
 
 
14
(Tue)
 
 
Marvelous
19:00
 
 
 
15
(Wed)
 
 
 
 
 
16
(Thu)
 
 
 
 
 
17
(Fri)
 
 
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
18
(Sat)
 
 
TJPW
12:00
Ganbare
18:30
 
 
19
(Sun)
Big Japan
11:30
RISE
17:15
 
 
 
 
20
(Mon)
 
 
Tenryu Project
18:30
 
 
21
(Tue)
Noah
18:30
 
 
 
 
22
(Wed)
Noah
18:30
 
Evolution
19:00
 
 
 
23
(Thu)
Other
18:45
 
 
Freedoms
19:00
 
 
24
(Fri)
Dradition
18:30
 
Actwres girlZ
18:45
 
 
25
(Sat)
 
 
 
 
JWP
18:00
26
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
27
(Mon)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
 
 
 
28
(Tue)
 
Nishiguchi
19:00
Basara
19:30
 
 
 
29
(Wed)
All Japan
18:30
Noah
19:00
Big Japan
18:30
 
 
30
(Thu)
New Japan
18:30
 
Gatoh Move
19:00
 
Marvelous
19:00
 
 
 
31
(Fri)
New Japan
18:30
 
 
Actwres girlZ
18:45
 
 

2024/6

1
(Sat)
 
 
Evolution
19:00
 
 
 
2
(Sun)
Stardom
11:30
 
 
 
 
3
(Mon)
New Japan
18:30
 
 
 
 
 
4
(Tue)
 
 
All Japan
18:30
 
 
 
5
(Wed)
 
DDT
19:00
 
 
 
6
(Thu)
DDT
18:30
GLEAT
18:30
 
 
 
 
7
(Fri)
 
Wave
19:00
 
 
 
8
(Sat)
 
 
 
 
 
9
(Sun)
TJPW
11:30
Noah
18:30
Oz Academy
12:00
Sendai Girls
18:00
Big Japan
17:30
 
 
10
(Mon)
New Japan
18:00
 
 
 
 
 
11
(Tue)
 
 
 
 
 
12
(Wed)
Other
18:15
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
13
(Thu)
 
 
 
 
 
14
(Fri)
 
Shooto
--:--
 
 
 
 
15
(Sat)
Shoot Boxing
--:--
 
 
Tenryu Project
12:00
TTT
19:00
 
 
 
16
(Sun)
Big Japan
11:30
 
JWP
18:00
 
 
17
(Mon)
 
 
 
 
 
18
(Tue)
 
 
Marvelous
19:00
 
 
 
19
(Wed)
Noah
19:00
 
 
 
 
20
(Thu)
 
 
Freedoms
19:00
 
 
21
(Fri)
Michinoku
18:30
 
Basara
19:30
 
 
 
22
(Sat)
 
 
 
 
 
23
(Sun)
Ice Ribbon
11:30
 
 
 
 
24
(Mon)
 
 
 
 
 
25
(Tue)
 
 
YMZ
19:00
 
 
26
(Wed)
 
 
Hokuto
19:00
 
 
 
27
(Thu)
 
 
 
 
 
28
(Fri)
 
 
 
 
 
29
(Sat)
Stardom
11:30
 
 
 
 
30
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
 

2024/7

1
(Mon)
 
 
 
 
 
2
(Tue)
 
 
 
 
 
3
(Wed)
New Japan
18:30
 
 
 
 
 
4
(Thu)
 
 
All Japan
18:30
 
 
 
5
(Fri)
 
 
 
 
 
6
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
7
(Sun)
 
 
 
 
 
8
(Mon)
 
 
 
 
 
9
(Tue)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
 
 
 
10
(Wed)
 
 
 
 
 
11
(Thu)
Freedoms
18:45
 
 
 
 
 
12
(Fri)
 
 
 
 
 
13
(Sat)
 
 
 
 
 
14
(Sun)
 
Oz Academy
18:00
Ice Ribbon
12:00
 
 
 
15
(Mon/NH)
Sendai Girls
11:30
 
 
 
 
16
(Tue)
 
Dragon Gate
18:30
 
 
 
 
17
(Wed)
Asuka
18:30
 
Tenryu Project
18:30
 
 
18
(Thu)
 
 
 
 
 
19
(Fri)
 
 
 
 
 
20
(Sat)
TJPW
11:00
 
 
 
 
 
21
(Sun)
Shooto
--:--
 
 
 
DDT
14:00
Itabashi
13:00
 
22
(Mon)
 
 
 
 
 
23
(Tue)
 
 
 
 
 
24
(Wed)
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
25
(Thu)
Big Japan
18:30
 
 
 
 
26
(Fri)
 
 
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
27
(Sat)
 
 
 
 
 
28
(Sun)
ZERO1
11:30
 
 
 
 
29
(Mon)
 
 
 
 
 
30
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 
 
31
(Wed)
 
 
 
 
 

2024/8

1
(Thu)
 
 
 
 
 
2
(Fri)
 
 
 
 
 
3
(Sat)
 
 
 
 
 
4
(Sun)
Basara
12:00
 
 
 
 
 
5
(Mon)
 
 
 
 
 
6
(Tue)
New Japan
--:--
 
 
 
 
 
7
(Wed)
New Japan
--:--
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
8
(Thu)
Marvelous
--:--
 
 
 
 
 
9
(Fri)
 
 
 
 
 
10
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
11
(Sun/NH)
JWP
11:30
 
 
 
 
 
12
(Mon/NH)
DDT
11:30
 
Big Japan
18:30
 
 
 
 
13
(Tue)
 
 
 
 
 
14
(Wed)
Actwres girlZ
18:30
 
 
 
 
15
(Thu)
Stardom
--:--
 
 
 
 
 
16
(Fri)
 
 
 
 
 
17
(Sat)
Shoot Boxing
--:--
 
 
 
New Japan
--:--
 
 
18
(Sun)
Oz Academy
11:30
 
 
New Japan
--:--
 
 
19
(Mon)
 
 
 
 
 
20
(Tue)
Heat-Up
--:--
 
 
 
 
 
21
(Wed)
 
 
 
 
 
22
(Thu)
 
 
 
 
 
23
(Fri)
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
 
24
(Sat)
Ice Ribbon
11:30
 
 
 
 
 
25
(Sun)
DDT
18:30
 
 
 
 
 
26
(Mon)
 
 
 
 
 
27
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 
 
28
(Wed)
 
Stardom
--:--
 
 
 
 
29
(Thu)
Freedoms
--:--
 
 
 
 
 
30
(Fri)
 
 
 
 
 
31
(Sat)
Gatoh Move
11:30
 
 
 
 
 

2024/9

1
(Sun)
 
 
 
 
 
2
(Mon)
 
 
 
 
 
3
(Tue)
 
 
 
 
 
4
(Wed)
 
 
 
 
 
5
(Thu)
 
 
 
 
 
6
(Fri)
 
 
 
 
 
7
(Sat)
 
 
 
 
 
8
(Sun)
 
 
 
 
 
9
(Mon)
 
 
 
 
 
10
(Tue)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
11
(Wed)
 
 
 
 
 
12
(Thu)
 
 
 
 
 
13
(Fri)
 
 
 
 
 
14
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
15
(Sun)
 
Oz Academy
18:00
 
 
 
 
16
(Mon/NH)
 
 
 
 
 
17
(Tue)
 
 
 
 
 
18
(Wed)
 
 
 
 
 
19
(Thu)
 
 
 
 
 
20
(Fri)
 
 
 
 
 
21
(Sat)
 
 
 
 
 
22
(Sun/NH)
Shooto
--:--
 
 
 
 
 
23
(Mon/NH)
 
 
 
 
 
24
(Tue)
 
 
 
 
 
25
(Wed)
 
 
 
 
 
26
(Thu)
 
 
 
 
 
27
(Fri)
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
28
(Sat)
 
 
 
 
 
29
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
 
30
(Mon)
 
 
 
 
 

2024/10

1
(Tue)
 
 
 
 
 
2
(Wed)
 
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
3
(Thu)
 
 
 
 
 
4
(Fri)
 
 
 
 
 
5
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
6
(Sun)
 
 
 
 
 
7
(Mon)
 
 
 
 
 
8
(Tue)
 
 
 
 
 
9
(Wed)
 
 
 
 
 
10
(Thu)
Freedoms
--:--
 
 
 
 
 
11
(Fri)
 
 
 
 
 
12
(Sat)
 
 
 
 
 
13
(Sun)
Shoot Boxing
--:--
 
Diana
11:30
 
 
 
 
 
14
(Mon/NH)
Actwres girlZ
11:45
 
 
 
 
 
15
(Tue)