Feb
2014
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
1
Michinoku
14:00 Fukushima
Gatoh Move
14:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Dragon Gate
18:30 Nagasaki
Sasebo city physical cultural hall
Big Japan
18:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
2
DDT
13:00 Aichi
Nagoya telepia hall
Freedoms
13:00 Osaka
Dotonbori arena
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
JWP
13:00 Tokyo
JWP Dojo
Sendai Girls
13:00 Miyagi
miyagino ward culture center
Dragon Gate
16:00 Fukuoka
hakata starlanes
Stardom
17:30 Aichi
Nagoya telepia hall
Wave
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
New Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
3
Noah
18:30 Tokyo
korakuen hall
New Japan
19:00 Fukushima
Fukusima City National Sports Festival Memorial Gymnasium
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
4
New Japan
18:30 Ibaraki
5
All Japan
19:00 Tokyo
korakuen hall
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
6
Dragon Gate
18:30 Tokyo
korakuen hall
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
7
Dragon Gate
18:30 Saitama
Kasukabe fureai cube
Big Japan
19:00 Tokyo
korakuen hall
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Gatoh Move
19:00 Tokyo
Itabashi Green Hall
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
8
Ice Ribbon
14:00 Saitama
IceRibbon Dojo
All Japan
17:00 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
Noah
18:00 Tokyo
korakuen hall
Dragon Gate
18:00 Gifu
Ceratopia toki
Zero1
18:00 Tokyo
Takeshiba coliseum
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
Michinoku
19:00 Iwate
Ogama kindergarten
9
Stardom
12:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
WNC
12:30 Kanagawa
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
JWP
13:00 Osaka
Dotonbori arena
Ice Ribbon
13:00 Osaka
Dotonbori arena
New Japan
15:00 Hiroshima
Hiroshima Sun Plaza
All Japan
16:00 Gifu
Gatoh Move
16:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
Noah
17:00 Shizuoka
Shimizu marine building
Dragon Gate
17:00 Aichi
Tsushima cultural hall
Michinoku
17:00 Iwate
Ogama kindergarten
Diana
17:30 Kanagawa
lazona kawasaki plaza
Freedoms
18:00 Okinawa
Navel Kadena Arena
Oz Academy
18:00 Tokyo
shinjuku FACE
DDT
18:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
10
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Dragon Gate
19:30 Hyogo
dragon gate arena
11 public holiday
Osaka
12:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Diamond Ring
12:00 Tokyo
korakuen hall
DDT
13:00 Kanagawa
Yokohama radiant hall
Big Japan
13:00 Osaka
Tsurumi Green tract park
Ice Ribbon
14:00 Saitama
IceRibbon Dojo
All Japan
16:00 Kanagawa
New Japan
17:00 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
Dragon Gate
17:00 Shizuoka
Shimizu marine building
Union
17:30 Kanagawa
Yokohama radiant hall
Zero1
18:00 Tokyo
korakuen hall
Wave
18:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
12
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
13
All Japan
18:30 Hiroshima
Hiroshima industrial hall
Freedoms
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
14
All Japan
18:30 Kumamoto
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
15
Ice Ribbon
13:00 Miyagi
miyagino ward culture center
TJPW
14:00 Tokyo
ouji basement monstar
All Japan
17:00 Fukuoka
Dragon Gate
17:00 Aichi
Nagoya telepia hall
Zero1
18:00 Miyagi
miyagino ward culture center
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Wrestle-1
18:30 Tokyo
korakuen hall
Michinoku
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
16
Sportiva
TBD Aichi
WNC
11:30 Tokyo
Reina
12:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
DDT
13:00 Shizuoka
Fujisan Messe
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Diana
13:00 Kanagawa
Diars ring kawasaki
KDOJO
14:00 Chiba
chiba blue field
Dragon Gate
17:00 Okayama
Kurashiki sanyo heights
Freedoms
17:00 Hiroshima
Hiroshima industrial hall
All Japan
18:00 Fukuoka
Acros fukuoka
Stardom
18:00 Osaka
Dotonbori arena
17
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
18
18
19
DDT
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
Wave
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
20
Dragon Gate
18:30 Hyogo
Kobe sambo hall
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Zero1
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
21
Wrestle-1
18:30 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Diana
19:00 Kanagawa
lazona kawasaki plaza
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
22
Noah
18:00 Tokyo
Differ Ariake
Dragon Gate
18:00 Kyoto
kyoto kbs hall
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Wrestle-1
18:00 Hiroshima
Fukuyama big rose
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field
Michinoku
19:00 Iwate
Ogama kindergarten
Secret Base
19:00 Tokyo
Nishi-chofu martial arts arena
Sportiva
19:00 Aichi
Suportiva arena
23
DDT
12:00 Tokyo
korakuen hall
KDOJO
12:00 Tokyo
Kitasenju THEATRE1010
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
JWP
13:00 Osaka
Dotonbori arena
Zero1
14:00 Chiba
Noah
15:00 Saitama
Espoir isanuma
Dragon Gate
15:00 Kyoto
kyoto kbs hall
All Japan
16:00 Okinawa
Michinoku
17:00 Iwate
Ogama kindergarten
Freedoms
17:00 Aichi
Suportiva arena
Gatoh Move
17:00 Tokyo
Ichigaya chocolate square
Wrestle-1
18:00 Hiroshima
Hiroshima industrial hall
Stardom
18:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
24
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
666
19:30 Tokyo
25
Wrestle-1
18:30 Aichi
Nagoya Congress Center
Nishiguchi
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
26
Big Japan
19:00 Tokyo
shinjuku FACE
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
27
WNC
18:00 Tokyo
shinjuku FACE
Noah
18:30 Aichi
Osaka
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Zero1
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
TJPW
19:30 Tokyo
28
Zero1
18:30 Aichi
Noah
19:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Big Japan
19:00 Kanagawa
Yokohama nigiwai-za
HARD HIT
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
1
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Gatoh Move
13:00 Tokyo
Otsuka puroresu bank
Noah
18:00 Ehime
Dragon Gate
18:00 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
DDT
18:00 Hiroshima
Hiroshima industrial hall
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Zero1
18:30 Osaka
666
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING

2024/4

16
(Tue)
 
 
Evolution
19:00
 
 
 
17
(Wed)
 
GLEAT
18:30
JUST TAP OUT
19:00
 
 
 
18
(Thu)
All Japan
18:30
 
 
 
 
19
(Fri)
 
 
Tenryu Project
18:30
 
 
20
(Sat)
 
 
Other
18:45
 
 
 
21
(Sun)
RISE
17:15
 
 
 
 
22
(Mon)
New Japan
18:30
Noah
19:00
 
 
 
23
(Tue)
New Japan
18:30
Nishiguchi
19:00
PROMINENCE
19:00
 
 
 
24
(Wed)
Big Japan
18:30
 
 
 
 
25
(Thu)
 
 
 
 
 
26
(Fri)
 
 
Actwres girlZ
18:45
 
 
27
(Sat)
 
 
Other
18:45
 
 
 
28
(Sun)
Oz Academy
11:30
 
666
18:10
 
 
29
(Mon/NH)
Diana
11:30
 
 
Marvelous
18:30
 
 
 
30
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 

2024/5

1
(Wed)
 
 
 
 
 
2
(Thu)
Freedoms
18:45
 
 
 
 
3
(Fri/NH)
Marvelous
11:30
 
Deep
18:00
 
 
 
 
 
4
(Sat/NH)
 
 
 
Noah
16:00
 
5
(Sun/NH)
Wave
11:30
DDT
18:30
 
Actwres girlZ
12:00
 
 
6
(Mon/NH)
TJPW
11:30
All Japan
18:30
 
Evolution
12:30
Tenryu Project
18:00
Other
18:00
 
 
 
7
(Tue)
 
 
 
 
 
8
(Wed)
 
 
 
 
 
9
(Thu)
Dragon Gate
18:30
 
 
 
 
10
(Fri)
JUST TAP OUT
18:30
 
 
Sendai Girls
19:00
 
 
11
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
12
(Sun)
Stardom
11:30
Oz Academy
18:00
 
 
 
13
(Mon)
New Japan
18:30
 
 
 
 
14
(Tue)
 
 
Marvelous
19:00
 
 
 
15
(Wed)
 
 
 
 
 
16
(Thu)
 
 
 
 
 
17
(Fri)
 
 
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
18
(Sat)
 
 
TJPW
12:00
Ganbare
18:30
 
 
19
(Sun)
Big Japan
11:30
RISE
17:15
 
 
 
 
20
(Mon)
 
 
Tenryu Project
18:30
 
 
21
(Tue)
Noah
18:30
 
 
 
 
22
(Wed)
Noah
18:30
 
Evolution
19:00
 
 
 
23
(Thu)
Other
18:45
 
 
Freedoms
19:00
 
 
24
(Fri)
Dradition
18:30
 
Actwres girlZ
18:45
 
 
25
(Sat)
 
 
 
 
JWP
18:00
26
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
27
(Mon)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
 
 
 
28
(Tue)
 
Nishiguchi
19:00
Basara
19:30
 
 
 
29
(Wed)
All Japan
18:30
Noah
19:00
Big Japan
18:30
 
 
30
(Thu)
New Japan
18:30
 
Gatoh Move
19:00
 
Marvelous
19:00
 
 
 
31
(Fri)
New Japan
18:30
 
 
Actwres girlZ
18:45
 
 

2024/6

1
(Sat)
 
 
Evolution
19:00
 
 
 
2
(Sun)
Stardom
11:30
 
 
 
 
3
(Mon)
New Japan
18:30
 
 
 
 
 
4
(Tue)
 
 
All Japan
18:30
 
 
 
5
(Wed)
 
DDT
19:00
 
 
 
6
(Thu)
DDT
18:30
GLEAT
18:30
 
 
 
 
7
(Fri)
 
Wave
19:00
 
 
 
8
(Sat)
 
 
 
 
 
9
(Sun)
TJPW
11:30
Noah
18:30
Oz Academy
12:00
Sendai Girls
18:00
Big Japan
17:30
 
 
10
(Mon)
New Japan
18:00
 
 
 
 
 
11
(Tue)
 
 
 
 
 
12
(Wed)
Other
18:15
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
13
(Thu)
 
 
 
 
 
14
(Fri)
 
Shooto
--:--
 
 
 
 
15
(Sat)
Shoot Boxing
--:--
 
 
Tenryu Project
12:00
TTT
19:00
 
 
 
16
(Sun)
Big Japan
11:30
 
JWP
18:00
 
 
17
(Mon)
 
 
 
 
 
18
(Tue)
 
 
Marvelous
19:00
 
 
 
19
(Wed)
Noah
19:00
 
 
 
 
20
(Thu)
 
 
Freedoms
19:00
 
 
21
(Fri)
Michinoku
18:30
 
Basara
19:30
 
 
 
22
(Sat)
 
 
 
 
 
23
(Sun)
Ice Ribbon
11:30
 
 
 
 
24
(Mon)
 
 
 
 
 
25
(Tue)
 
 
YMZ
19:00
 
 
26
(Wed)
 
 
Hokuto
19:00
 
 
 
27
(Thu)
 
 
 
 
 
28
(Fri)
 
 
 
 
 
29
(Sat)
Stardom
11:30
 
 
 
 
30
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
 

2024/7

1
(Mon)
 
 
 
 
 
2
(Tue)
 
 
 
 
 
3
(Wed)
New Japan
18:30
 
 
 
 
 
4
(Thu)
 
 
All Japan
18:30
 
 
 
5
(Fri)
 
 
 
 
 
6
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
7
(Sun)
 
 
 
 
 
8
(Mon)
 
 
 
 
 
9
(Tue)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
 
 
 
10
(Wed)
 
 
 
 
 
11
(Thu)
Freedoms
18:45
 
 
 
 
 
12
(Fri)
 
 
 
 
 
13
(Sat)
 
 
 
 
 
14
(Sun)
 
Oz Academy
18:00
Ice Ribbon
12:00
 
 
 
15
(Mon/NH)
Sendai Girls
11:30
 
 
 
 
16
(Tue)
 
Dragon Gate
18:30
 
 
 
 
17
(Wed)
Asuka
18:30
 
Tenryu Project
18:30
 
 
18
(Thu)
 
 
 
 
 
19
(Fri)
 
 
 
 
 
20
(Sat)
TJPW
11:00
 
 
 
 
 
21
(Sun)
Shooto
--:--
 
 
 
DDT
14:00
Itabashi
13:00
 
22
(Mon)
 
 
 
 
 
23
(Tue)
 
 
 
 
 
24
(Wed)
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
25
(Thu)
Big Japan
18:30
 
 
 
 
26
(Fri)
 
 
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
27
(Sat)
 
 
 
 
 
28
(Sun)
ZERO1
11:30
 
 
 
 
29
(Mon)
 
 
 
 
 
30
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 
 
31
(Wed)
 
 
 
 
 

2024/8

1
(Thu)
 
 
 
 
 
2
(Fri)
 
 
 
 
 
3
(Sat)
 
 
 
 
 
4
(Sun)
Basara
12:00
 
 
 
 
 
5
(Mon)
 
 
 
 
 
6
(Tue)
New Japan
--:--
 
 
 
 
 
7
(Wed)
New Japan
--:--
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
8
(Thu)
Marvelous
--:--
 
 
 
 
 
9
(Fri)
 
 
 
 
 
10
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
11
(Sun/NH)
JWP
11:30
 
 
 
 
 
12
(Mon/NH)
DDT
11:30
 
Big Japan
18:30
 
 
 
 
13
(Tue)
 
 
 
 
 
14
(Wed)
Actwres girlZ
18:30
 
 
 
 
15
(Thu)
Stardom
--:--
 
 
 
 
 
16
(Fri)
 
 
 
 
 
17
(Sat)
Shoot Boxing
--:--
 
 
 
New Japan
--:--
 
 
18
(Sun)
Oz Academy
11:30
 
 
New Japan
--:--
 
 
19
(Mon)
 
 
 
 
 
20
(Tue)
Heat-Up
--:--
 
 
 
 
 
21
(Wed)
 
 
 
 
 
22
(Thu)
 
 
 
 
 
23
(Fri)
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
 
24
(Sat)
Ice Ribbon
11:30
 
 
 
 
 
25
(Sun)
DDT
18:30
 
 
 
 
 
26
(Mon)
 
 
 
 
 
27
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 
 
28
(Wed)
 
Stardom
--:--
 
 
 
 
29
(Thu)
Freedoms
--:--
 
 
 
 
 
30
(Fri)
 
 
 
 
 
31
(Sat)
Gatoh Move
11:30
 
 
 
 
 

2024/9

1
(Sun)
 
 
 
 
 
2
(Mon)
 
 
 
 
 
3
(Tue)
 
 
 
 
 
4
(Wed)
 
 
 
 
 
5
(Thu)
 
 
 
 
 
6
(Fri)
 
 
 
 
 
7
(Sat)
 
 
 
 
 
8
(Sun)
 
 
 
 
 
9
(Mon)
 
 
 
 
 
10
(Tue)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
11
(Wed)
 
 
 
 
 
12
(Thu)
 
 
 
 
 
13
(Fri)
 
 
 
 
 
14
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
15
(Sun)
 
Oz Academy
18:00
 
 
 
 
16
(Mon/NH)
 
 
 
 
 
17
(Tue)
 
 
 
 
 
18
(Wed)
 
 
 
 
 
19
(Thu)
 
 
 
 
 
20
(Fri)
 
 
 
 
 
21
(Sat)
 
 
 
 
 
22
(Sun/NH)
Shooto
--:--
 
 
 
 
 
23
(Mon/NH)
 
 
 
 
 
24
(Tue)
 
 
 
 
 
25
(Wed)
 
 
 
 
 
26
(Thu)
 
 
 
 
 
27
(Fri)
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
28
(Sat)
 
 
 
 
 
29
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
 
30
(Mon)
 
 
 
 
 

2024/10

1
(Tue)
 
 
 
 
 
2
(Wed)
 
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
3
(Thu)
 
 
 
 
 
4
(Fri)
 
 
 
 
 
5
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
6
(Sun)
 
 
 
 
 
7
(Mon)
 
 
 
 
 
8
(Tue)
 
 
 
 
 
9
(Wed)
 
 
 
 
 
10
(Thu)
Freedoms
--:--
 
 
 
 
 
11
(Fri)
 
 
 
 
 
12
(Sat)
 
 
 
 
 
13
(Sun)
Shoot Boxing
--:--
 
Diana
11:30
 
 
 
 
 
14
(Mon/NH)
Actwres girlZ
11:45
 
 
 
 
 
15
(Tue)