Mar
2013
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
1
Osaka
18:30 Osaka
Nasci hall Umeda
Big Japan
19:00 Tokyo
korakuen hall
Michinoku
19:00 Hyogo
WNC
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
2
Dragon Gate
18:00 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
WNC
18:00 Kanagawa
Yokohama radiant hall
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Michinoku
18:30 Ehime
KDOJO
18:30 Chiba
REINA arena
666
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
3
Stardom
12:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
DDT
13:00 Fukuoka
Big Japan
13:00 Kanagawa
Yokohama radiant hall
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
JWP
13:30 Kanagawa
lazona kawasaki plaza
Zero1
14:00 Gifu
Gifu Chamber of Commerce and Industry
Dragon Gate
15:00 Osaka
Osaka Prefectural Gymnasium
Michinoku
15:00 Tokushima
Tokushima city gymnasium
Diana
17:30 Kanagawa
lazona kawasaki plaza
New Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
4
New Japan
18:30 Niigata
Tsubame City Gymnasium
Osaka
18:30 Osaka
Nasci hall Umeda
Big Japan
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
5
New Japan
18:30 Nagano
nagano sports park gymnasium
6
Sportiva
TBD Aichi
Suportiva arena
Zero1
18:30 Tokyo
korakuen hall
Osaka
18:30 Osaka
Nasci hall Umeda
Big Japan
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
DDT
19:30 Tokyo
Ichigaya chocolate square
7
Dragon Gate
18:30 Tokyo
korakuen hall
Osaka
18:30 Osaka
Nasci hall Umeda
8
Dragon Gate
18:30 Nagano
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
9
New Japan
13:00 Saitama
Tokorozawa Civic Gymnasium
Noah
18:00 Saitama
Kasukabe fureai cube
Dragon Gate
18:00 Aichi
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Big Japan
18:30 Kyoto
kyoto kbs hall
KDOJO
18:30 Chiba
REINA arena
10
Sportiva
TBD Aichi
All Japan
12:00 Tokyo
korakuen hall
WNC
12:00 Yamanashi
DDT
13:00 Kanagawa
Yokohama radiant hall
Secret Base
13:00 Tokyo
Nishi-chofu martial arts arena
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
JWP
13:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Stardom
14:00 Kagawa
Takamatsu symbol tower
New Japan
15:00 Shizuoka
act city hamamatsu
Oz Academy
15:00 Kanagawa
Yokohama red brick warehous
Noah
16:00 Kanagawa
Yokohama Cultural Gymnasium
Dragon Gate
17:00 Toyama
Takaoka ekuru
Union
18:00 Kanagawa
Yokohama radiant hall
Big Japan
18:00 Kagawa
Takamatsu symbol tower
11
New Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
Osaka
18:30 Osaka
Nasci hall Umeda
Dragon Gate
19:30 Hyogo
dragon gate arena
12
All Japan
18:30 Yamagata
Yamagata Big Wing
13
Sportiva
TBD Aichi
Suportiva arena
Noah
18:30 Ibaraki
All Japan
18:30 Aomori
Kasai sport center
Osaka
18:30 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
14
All Japan
18:30 Aomori
Aomori industrial hall
Osaka
18:30 Osaka
Nasci hall Umeda
Freedoms
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
15
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Dragon Gate
18:00 Aichi
Noah
18:30 Shizuoka
Gotenba civic hall
All Japan
18:30 Iwate
Iwate pref. Gymnasium
Big Japan
18:30 Fukuoka
hakata starlanes
KDOJO
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
16
Sportiva
TBD Aichi
Suportiva arena
Ice Ribbon
14:00 Saitama
IceRibbon Dojo
Dragon Gate
18:00 Hiroshima
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Michinoku
18:30 Iwate
Yahaba town gymnasium
17
Stardom
12:00 Tokyo
korakuen hall
Oz Academy
12:00 Tokyo
shinjuku FACE
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Diamond Ring
13:00 Gunma
Michinoku
14:00 Miyagi
Sendai hills hotel
New Japan
16:00 Hyogo
Amagasaki Baycom Gymnasium
All Japan
16:00 Tokyo
Ryougoku Kokugikan
Big Japan
16:00 Hiroshima
Hiroshima industrial hall
JWP
16:00 Tokyo
Dragon Gate
17:00 Hyogo
Kobe sambo hall
18
Osaka
18:30 Osaka
Nasci hall Umeda
Dragon Gate
19:30 Hyogo
dragon gate arena
19
New Japan
19:00 Fukushima
shirakawa municipal central gymnasium
20 public holiday
Sportiva
TBD Aichi
Suportiva arena
DDT
12:00 Tokyo
korakuen hall
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Diamond Ring
13:00 Saitama
Kensuke office dojo
Michinoku
14:00 Aomori
Hatinohe hassyoku center kuriya hall
New Japan
15:00 Miyagi
Big Japan
15:00 Tottori
All Japan
16:00 Okinawa
TOHO-EIYUDEN(IGF)
17:00 Fukuoka
Fukuoka International Center
Noah
18:00 Niigata
Ao-re Nagaoka
21
Noah
18:30 Nagano
nagano sports park gymnasium
Osaka
18:30 Osaka
Nasci hall Umeda
22
Sportiva
TBD Aichi
Suportiva arena
New Japan
18:30 Saitama
Kumagaya civic gymnasium
Noah
18:30 Tokyo
Tobu friend hall
Strong Style
18:30 Tokyo
korakuen hall
Osaka
18:30 Osaka
Nasci hall Umeda
Diana
19:00 Tokyo
Kitazawa town hall
23
All Japan
15:00 Saitama
Sportiva
15:00 Aichi
Suportiva arena
Big Japan
17:00 Miyagi
Dragon Gate
18:00 Saitama
Kasukabe fureai cube
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
New Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
Michinoku
19:00 Iwate
Ogama kindergarten
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
24
KDOJO
12:00 Tokyo
Kitasenju THEATRE1010
666
12:30 Saitama
IceRibbon Dojo
DDT
13:00 Miyagi
Osaka
13:00 Osaka
Matsushita IMP hall
Michinoku
14:00 Iwate
Ogama kindergarten
Dragon Gate
15:00 Saitama
Espoir isanuma
apache
16:30 Osaka
Stardom
17:30 Osaka
25
New Japan
18:00 Aichi
Dragon Gate
18:30 Chiba
Chiba port arena
Osaka
18:30 Osaka
Nasci hall Umeda
DDT
19:30 Tokyo
26
26
27
Dragon Gate
18:30 Ishikawa
Kanazawa distribution hall
Osaka
18:30 Osaka
Nasci hall Umeda
DDT
19:30 Tokyo
Hanayashiki
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
28
Osaka
18:30 Osaka
Nasci hall Umeda
Union
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
29
New Japan
18:30 Okinawa
Okinawa Prefectural Budokan
Big Japan
18:30 Ibaraki
Osaka
18:30 Osaka
Nasci hall Umeda
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
30
All Japan
18:00 Toyama
uotsu ariso arena
Dragon Gate
18:00 Shizuoka
Shimizu marine building
DDT
18:00 Toyama
Takaoka ekuru
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Big Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
KDOJO
18:30 Chiba
REINA arena
apache
18:30 Tokyo
Nishi-chofu martial arts arena
Sportiva
19:00 Aichi
Suportiva arena
31
WNC
12:00 Tokyo
shinjuku FACE
Ice Ribbon
12:00 Tokyo
korakuen hall
Stardom
12:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Zero1
13:00 Tokyo
Osaka
13:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Oz Academy
13:00 Aichi
Diana
13:00 Kanagawa
Diars ring kawasaki
Michinoku
14:00 Iwate
Ogama kindergarten
All Japan
16:00 Hyogo
Akashi industrial development center
Dragon Gate
17:00 Gifu
Gifu Chamber of Commerce and Industry
JWP
17:30 Tokyo
Itabashi Green Hall
Sendai Girls
17:30 Osaka
Higashinari civic center
DDT
18:00 Osaka
Yodogawa civic center
Big Japan
18:00 Aichi
Nagoya diamond hall
WNC
18:00 Tokyo
shinjuku FACE
Noah
18:30 Tokyo
korakuen hall
1
Osaka
18:30 Osaka
Nasci hall Umeda
2
Big Japan
12:00 Tokyo
Ueno park outdoor stage
All Japan
18:30 Hiroshima
Fukuyama big rose
3
Big Japan
12:00 Tokyo
Ueno park outdoor stage
Osaka
18:30 Osaka
Nasci hall Umeda
Freedoms
19:00 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Ice Ribbon
19:30 Saitama
IceRibbon Dojo
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
4
Big Japan
12:00 Tokyo
Ueno park outdoor stage
All Japan
18:30 Tochigi
Koyama city culture center
Dragon Gate
18:30 Tokyo
korakuen hall
Osaka
18:30 Osaka
Nasci hall Umeda
5
Big Japan
12:00 Tokyo
Ueno park outdoor stage
New Japan
18:30 Tokyo
korakuen hall
Osaka
18:30 Osaka
Nasci hall Umeda
Union
19:30 Tokyo
Shinkiba 1st RING
Sportiva
20:00 Aichi
Suportiva arena
6
All Japan
16:00 Kanagawa
Dragon Gate
18:00 Toyama
Toyama Techno Hall
Osaka
18:00 Osaka
Nasci hall Umeda
Diamond Ring
18:00 Tochigi
Ice Ribbon
18:00 Saitama
IceRibbon Dojo
KDOJO
18:30 Chiba
chiba blue field

2024/4

16
(Tue)
 
 
Evolution
19:00
 
 
 
17
(Wed)
 
GLEAT
18:30
JUST TAP OUT
19:00
 
 
 
18
(Thu)
All Japan
18:30
 
 
 
 
19
(Fri)
 
 
Tenryu Project
18:30
 
 
20
(Sat)
 
 
Other
18:45
 
 
 
21
(Sun)
RISE
17:15
 
 
 
 
22
(Mon)
New Japan
18:30
Noah
19:00
 
 
 
23
(Tue)
New Japan
18:30
Nishiguchi
19:00
PROMINENCE
19:00
 
 
 
24
(Wed)
Big Japan
18:30
 
 
 
 
25
(Thu)
 
 
 
 
 
26
(Fri)
 
 
Actwres girlZ
18:45
 
 
27
(Sat)
 
 
Other
18:45
 
 
 
28
(Sun)
Oz Academy
11:30
 
666
18:10
 
 
29
(Mon/NH)
Diana
11:30
 
 
Marvelous
18:30
 
 
 
30
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 

2024/5

1
(Wed)
 
 
 
 
 
2
(Thu)
Freedoms
18:45
 
 
 
 
3
(Fri/NH)
Marvelous
11:30
 
Deep
18:00
 
 
 
 
 
4
(Sat/NH)
 
 
 
Noah
16:00
 
5
(Sun/NH)
Wave
11:30
DDT
18:30
 
Actwres girlZ
12:00
 
 
6
(Mon/NH)
TJPW
11:30
All Japan
18:30
 
Evolution
12:30
Tenryu Project
18:00
Other
18:00
 
 
 
7
(Tue)
 
 
 
 
 
8
(Wed)
 
 
 
 
 
9
(Thu)
Dragon Gate
18:30
 
 
 
 
10
(Fri)
JUST TAP OUT
18:30
 
 
Sendai Girls
19:00
 
 
11
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
12
(Sun)
Stardom
11:30
Oz Academy
18:00
 
 
 
13
(Mon)
New Japan
18:30
 
 
 
 
14
(Tue)
 
 
Marvelous
19:00
 
 
 
15
(Wed)
 
 
 
 
 
16
(Thu)
 
 
 
 
 
17
(Fri)
 
 
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
18
(Sat)
 
 
TJPW
12:00
Ganbare
18:30
 
 
19
(Sun)
Big Japan
11:30
RISE
17:15
 
 
 
 
20
(Mon)
 
 
Tenryu Project
18:30
 
 
21
(Tue)
Noah
18:30
 
 
 
 
22
(Wed)
Noah
18:30
 
Evolution
19:00
 
 
 
23
(Thu)
Other
18:45
 
 
Freedoms
19:00
 
 
24
(Fri)
Dradition
18:30
 
Actwres girlZ
18:45
 
 
25
(Sat)
 
 
 
 
JWP
18:00
26
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
27
(Mon)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
 
 
 
28
(Tue)
 
Nishiguchi
19:00
Basara
19:30
 
 
 
29
(Wed)
All Japan
18:30
Noah
19:00
Big Japan
18:30
 
 
30
(Thu)
New Japan
18:30
 
Gatoh Move
19:00
 
Marvelous
19:00
 
 
 
31
(Fri)
New Japan
18:30
 
 
Actwres girlZ
18:45
 
 

2024/6

1
(Sat)
 
 
Evolution
19:00
 
 
 
2
(Sun)
Stardom
11:30
 
 
 
 
3
(Mon)
New Japan
18:30
 
 
 
 
 
4
(Tue)
 
 
All Japan
18:30
 
 
 
5
(Wed)
 
DDT
19:00
 
 
 
6
(Thu)
DDT
18:30
GLEAT
18:30
 
 
 
 
7
(Fri)
 
Wave
19:00
 
 
 
8
(Sat)
 
 
 
 
 
9
(Sun)
TJPW
11:30
Noah
18:30
Oz Academy
12:00
Sendai Girls
18:00
Big Japan
17:30
 
 
10
(Mon)
New Japan
18:00
 
 
 
 
 
11
(Tue)
 
 
 
 
 
12
(Wed)
Other
18:15
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
13
(Thu)
 
 
 
 
 
14
(Fri)
 
Shooto
--:--
 
 
 
 
15
(Sat)
Shoot Boxing
--:--
 
 
Tenryu Project
12:00
TTT
19:00
 
 
 
16
(Sun)
Big Japan
11:30
 
JWP
18:00
 
 
17
(Mon)
 
 
 
 
 
18
(Tue)
 
 
Marvelous
19:00
 
 
 
19
(Wed)
Noah
19:00
 
 
 
 
20
(Thu)
 
 
Freedoms
19:00
 
 
21
(Fri)
Michinoku
18:30
 
Basara
19:30
 
 
 
22
(Sat)
 
 
 
 
 
23
(Sun)
Ice Ribbon
11:30
 
 
 
 
24
(Mon)
 
 
 
 
 
25
(Tue)
 
 
YMZ
19:00
 
 
26
(Wed)
 
 
Hokuto
19:00
 
 
 
27
(Thu)
 
 
 
 
 
28
(Fri)
 
 
 
 
 
29
(Sat)
Stardom
11:30
 
 
 
 
30
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
 

2024/7

1
(Mon)
 
 
 
 
 
2
(Tue)
 
 
 
 
 
3
(Wed)
New Japan
18:30
 
 
 
 
 
4
(Thu)
 
 
All Japan
18:30
 
 
 
5
(Fri)
 
 
 
 
 
6
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
7
(Sun)
 
 
 
 
 
8
(Mon)
 
 
 
 
 
9
(Tue)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
 
 
 
10
(Wed)
 
 
 
 
 
11
(Thu)
Freedoms
18:45
 
 
 
 
 
12
(Fri)
 
 
 
 
 
13
(Sat)
 
 
 
 
 
14
(Sun)
 
Oz Academy
18:00
Ice Ribbon
12:00
 
 
 
15
(Mon/NH)
Sendai Girls
11:30
 
 
 
 
16
(Tue)
 
Dragon Gate
18:30
 
 
 
 
17
(Wed)
Asuka
18:30
 
Tenryu Project
18:30
 
 
18
(Thu)
 
 
 
 
 
19
(Fri)
 
 
 
 
 
20
(Sat)
TJPW
11:00
 
 
 
 
 
21
(Sun)
Shooto
--:--
 
 
 
DDT
14:00
Itabashi
13:00
 
22
(Mon)
 
 
 
 
 
23
(Tue)
 
 
 
 
 
24
(Wed)
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
25
(Thu)
Big Japan
18:30
 
 
 
 
26
(Fri)
 
 
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
27
(Sat)
 
 
 
 
 
28
(Sun)
ZERO1
11:30
 
 
 
 
29
(Mon)
 
 
 
 
 
30
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 
 
31
(Wed)
 
 
 
 
 

2024/8

1
(Thu)
 
 
 
 
 
2
(Fri)
 
 
 
 
 
3
(Sat)
 
 
 
 
 
4
(Sun)
Basara
12:00
 
 
 
 
 
5
(Mon)
 
 
 
 
 
6
(Tue)
New Japan
--:--
 
 
 
 
 
7
(Wed)
New Japan
--:--
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
8
(Thu)
Marvelous
--:--
 
 
 
 
 
9
(Fri)
 
 
 
 
 
10
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
11
(Sun/NH)
JWP
11:30
 
 
 
 
 
12
(Mon/NH)
DDT
11:30
 
Big Japan
18:30
 
 
 
 
13
(Tue)
 
 
 
 
 
14
(Wed)
Actwres girlZ
18:30
 
 
 
 
15
(Thu)
Stardom
--:--
 
 
 
 
 
16
(Fri)
 
 
 
 
 
17
(Sat)
Shoot Boxing
--:--
 
 
 
New Japan
--:--
 
 
18
(Sun)
Oz Academy
11:30
 
 
New Japan
--:--
 
 
19
(Mon)
 
 
 
 
 
20
(Tue)
Heat-Up
--:--
 
 
 
 
 
21
(Wed)
 
 
 
 
 
22
(Thu)
 
 
 
 
 
23
(Fri)
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
 
24
(Sat)
Ice Ribbon
11:30
 
 
 
 
 
25
(Sun)
DDT
18:30
 
 
 
 
 
26
(Mon)
 
 
 
 
 
27
(Tue)
 
 
Basara
19:30
 
 
 
28
(Wed)
 
Stardom
--:--
 
 
 
 
29
(Thu)
Freedoms
--:--
 
 
 
 
 
30
(Fri)
 
 
 
 
 
31
(Sat)
Gatoh Move
11:30
 
 
 
 
 

2024/9

1
(Sun)
 
 
 
 
 
2
(Mon)
 
 
 
 
 
3
(Tue)
 
 
 
 
 
4
(Wed)
 
 
 
 
 
5
(Thu)
 
 
 
 
 
6
(Fri)
 
 
 
 
 
7
(Sat)
 
 
 
 
 
8
(Sun)
 
 
 
 
 
9
(Mon)
 
 
 
 
 
10
(Tue)
 
P.P.P. TOKYO
19:00
SEAdLINNNG
18:45
 
 
 
11
(Wed)
 
 
 
 
 
12
(Thu)
 
 
 
 
 
13
(Fri)
 
 
 
 
 
14
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
15
(Sun)
 
Oz Academy
18:00
 
 
 
 
16
(Mon/NH)
 
 
 
 
 
17
(Tue)
 
 
 
 
 
18
(Wed)
 
 
 
 
 
19
(Thu)
 
 
 
 
 
20
(Fri)
 
 
 
 
 
21
(Sat)
 
 
 
 
 
22
(Sun/NH)
Shooto
--:--
 
 
 
 
 
23
(Mon/NH)
 
 
 
 
 
24
(Tue)
 
 
 
 
 
25
(Wed)
 
 
 
 
 
26
(Thu)
 
 
 
 
 
27
(Fri)
 
 
Freedoms
--:--
 
 
 
28
(Sat)
 
 
 
 
 
29
(Sun)
DDT
11:30
 
 
 
 
 
30
(Mon)
 
 
 
 
 

2024/10

1
(Tue)
 
 
 
 
 
2
(Wed)
 
SEAdLINNNG
18:30
 
 
 
 
3
(Thu)
 
 
 
 
 
4
(Fri)
 
 
 
 
 
5
(Sat)
 
 
TTT
19:00
 
 
 
6
(Sun)
 
 
 
 
 
7
(Mon)
 
 
 
 
 
8
(Tue)
 
 
 
 
 
9
(Wed)
 
 
 
 
 
10
(Thu)
Freedoms
--:--
 
 
 
 
 
11
(Fri)
 
 
 
 
 
12
(Sat)
 
 
 
 
 
13
(Sun)
Shoot Boxing
--:--
 
Diana
11:30
 
 
 
 
 
14
(Mon/NH)
Actwres girlZ
11:45
 
 
 
 
 
15
(Tue)